Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Annesiym cnm ne naptin sen 3 tane ilac icilir mi 1 saate zehirlenirsin kizzz.. midenin yanmasi da ondan isteee deliiii dikkat ettt kendine yumurtaliklarina da zarar verirsin okadar ilaclaaa

Annesiym evde süt varsa soğuk ve çiğ olarak sütü iç geçmezse yatmadan önce ayran yap iç canim ilaç midene zarar veriyo olabilir bende yapmistim öyle bişey midem yikandi dr bunlari yapsan gelmene gerek kalmazdi dedi

Annesiym cnm ne naptin sen 3 tane ilac icilir mi 1 saate zehirlenirsin kizzz.. midenin yanmasi da ondan isteee deliiii dikkat ettt kendine yumurtaliklarina da zarar verirsin okadar ilaclaaa
Ne bilim cnm ya qeçmedikçe içtim ayy nasl kötü olmuştm ya oturdum aqladm o kadar kötüydüm annemi aradm dedm çok kötüyüm napim diye süt ısıt iç dedi ısıttım şeker attım içtim biraz rahatladm şimdi önceki kadar deql. Bide senin aqrın bana qelsin annem diyo kurban olduqum anne olmak böyle bişe işte duyqusAllıqım çok üstümde buqn hala aqlıyorm nedense

Saol cnm süt içtim ama ısıtıp şeker atıp içtim ay insanın neresi aqrırsa canı orda valla sabah kasık aqrısı akşam mide yanması ölcem sandm buqün halada var biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…