Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Birlikte şafak sayıyoruz arkadaşım henüz olmaz ama 4 gün sonra kadar kanda çıkar idrarda da erken döllenme olmuşsa 1 hafta kala çıkıyor bu arada erken dollenme erkek geç dollenme kız oluyor kanıtlanmış bi durum inş bebişler bizimledir
Ama ben hiç bir belirti hissetmiyorum ki ya sanırım bu ay da yok

selam napıonuz ben geldiimmm
arCDLsmLnzs1wpUX8Yi84q2psn_dYJtRRVBT2iQ38_b39gy092MOtLP-GRcdpuPEhfg3vs-GG0406vJbOmslfAD7HYQE7R40SL4qOzi_tdnflOE=w147-h204-nc

Mervecim bak şimdi ben bu ay yumurtlama testi kullandım ovulasyon testi yani ekim 28 regl oldum 10 kasimda test koyulasti yumurtam çatladı yani günleri değerlendirdik senin döngün de benim gibi mi 28 günde bir adet oluyosan 10 yada 11 kasımda yumurtlamış olman gerek değerlendirme yaptıysanız gebelik şansın yüksek ki inş öyledir yani şuan yumurtlaman söz konusu değil bebiş varsa karnındadır

Mervecim bak şimdi ben bu ay yumurtlama testi kullandım ovulasyon testi yani ekim 28 regl oldum 10 kasimda test koyulasti yumurtam çatladı yani günleri değerlendirdik senin döngün de benim gibi mi 28 günde bir adet oluyosan 10 yada 11 kasımda yumurtlamış olman gerek değerlendirme yaptıysanız gebelik şansın yüksek ki inş öyledir yani şuan yumurtlaman söz konusu değil bebiş varsa karnındadır
Can'ım bizde ayın 12 si ve 9 ve 10 u beraber olduk :) ama bilmiyorum ki

Belirti çok erken zaten bebek varsa şuan yerleşme günleri oluyor yerleşirken bunu anlayabiliyoruz tek taraflı bıçak gibi bir ağrı oluyor 1 saat kdr sürüyor ben yerleştiğinde net anlıyordum şnş sizlerde anlarsınız

Belirti çok erken zaten bebek varsa şuan yerleşme günleri oluyor yerleşirken bunu anlayabiliyoruz tek taraflı bıçak gibi bir ağrı oluyor 1 saat kdr sürüyor ben yerleştiğinde net anlıyordum şnş sizlerde anlarsınız
Bende bıçak gibi değil de sadece kasıklarım hamlamışım gibi ağrıyor başka bir şey yok

X