Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Gülüm onlara güvenme benim adetin 19.günü pozitif çıktı o test nasıl sevindim yumurtladm diye 2 gün sonra adet oldumm yani o test yanılttı benii bu ay
Off cnm ya gecen ay cift cizgi cikmisti ama bu ay da ogrenirim zamanini diye umuyodum.. ya iliski oluyo firsat buldukca ama ben kendi istatistiklerimi tutmak istiyorum :)

Bide esim pazar gece fln yola gitcek 3 gun icinde olsun istiyorum

Off cnm ya gecen ay cift cizgi cikmisti ama bu ay da ogrenirim zamanini diye umuyodum.. ya iliski oluyo firsat buldukca ama ben kendi istatistiklerimi tutmak istiyorum :)

Bide esim pazar gece fln yola gitcek 3 gun icinde olsun istiyorum

Bilmiyorum valla canım 17sinde başladım silikti 19nda koyulastı sonra yine silikleşti 22sindede adet oldum. Eğer yumurtlamış olsaydım adet gelmezdi aslında yumurtlama hesabı yapmadan ilişkiye girmek daha iyi strese sıkıntıya sokuyoruz kendimizi görev olarak yapıyoruzz etkileniyo hormonlar stresten. Öyle kadınlar varki tek gün ilişkiye giriyolar hemen hamile kalıyolarr kafaya çok takmamak lazımm ama mümkünmüü

Oyle de iste cnm asil strese girme sebebimiz de zaten oyle olaylar degilmi. Herkes hamile kalio cok kolaymis gibi kaza oluyo supriz hamilelik ya fa karar veriyo hemen oluyo ilk ayda. Tamam ne guzel ne mutlu ama Boyle seyleri duyunca zaten neden bizim olmuyo olmadi diye strese girmiyomusunuzn?? Ben sahsen o moddayim... kisir dongu bu biliorm ama toplumdan soyutlasirsam anca stresim biter o da imkansiz sonucta...
Oh icimi doktum...

Ben o toplumdan uzaklastım valla canım sosyal hayatım sıfır oldu yanlısmı yapıyorum bilmiyorum ama durum bu. Benden sonra evlenen herkesin bebeği oldu hatta ikinciyi düşünüyolarr ama sabırlıyımm bebeğimi kucagıma alcagım günü bekliyorum. Çevremdeki herkes hamile nasıl oluyo anlamıyorum bu kadar kolaymı hamile kalmak. Bide korunmak için çabalayanlarr varr hayat hiç adil değil anlıycagın

Sen iyisini yapmissin canim ama ben uzaklasamiyorum akrabalarim arkadaslarim is yeri derken nasi uzaklasayim of neyse aksam aksam caninizi sikmayim.. hayirlisi olsun hakkimizda allah nasip etsin bizlere de insallah

Sen iyisini yapmissin canim ama ben uzaklasamiyorum akrabalarim arkadaslarim is yeri derken nasi uzaklasayim of neyse aksam aksam caninizi sikmayim.. hayirlisi olsun hakkimizda allah nasip etsin bizlere de insallah
canmmm sklma canini ya. hepimiz ayni durumdayiz napalim bebek gorunce icimiz gidiyo insallah olur bu ay hepimizin. kacinci gunundesin bu arada ??? bak altaylim 16. gununde yumurtladi. sizin gunlriniz aynimiydi dongun nekadar suruyor

canmmm sklma canini ya. hepimiz ayni durumdayiz napalim bebek gorunce icimiz gidiyo insallah olur bu ay hepimizin. kacincj gunundesin bubarada bak altaylim 16. gunude yumurtlAdi. sizin gunlrinjz aynimjyidi dongun nekadar surutor
Sagol cnm.. benim de 16.gundu ama negatif test. Dongum degisken belli olmuyor

Sagol cnm.. benim de 16.gundu ama negatif test. Dongum degisken belli olmuyor
olur cnm olur. senin testler kaset tipi olan mi. hic kafani takma ve guvenme o testlere ben testlere gore bunay yumurtlamadim. ama kendime gore yumurtladim hemde 10. gun. dongumde 32 gun suruyo. sadece o gun birraz daha net cizgi okadar yani. herkesin dedigi gibi sonuc cozgisiyle ayni ve veya koyu degildi.

Anladim cnm, haklisin. Ya bilmiyorum ddigim gibi esim gidecek diye iyice panikledim ve testleri cok onemli bi konuma getirdim kendi kafamda. Belki de kaset testlere guvenmemek lazim. Ama insan bilmek istiyo.

Bu arada 2 gundur icim cok sikiliyo. iyi ki burasi var.

canini hic sikma benimde cnm skkin o testlere insanin psikolojisini bozuyor. esin gidene kadar coktan yumurtlarsin daha var esinin gitmesine ee zaten sperm 3 gun yasiyo esinin gittigi gun iliski olsa 3 gun mu gitck diodun aklimda oyle kalmis ee tamam iste spermde 3 gun yasio zaten tutarsa tutar ozaman esin geldigindede yaparsiniz olur biter.

bugun acayip yoruldum beynim akti resmen misafir agirlamamk cok zor tek basina bi de midem cok yaniyooooo bogazimda hissediormmm beynim de agrio her yerim agrio offfff

Sagol cnm oyle olucak mecbur..

Amaniiinnn kızlarr bek yoruldum misafr aqırla qönder sonrada yarınki misafrlere hazırlık yap evi topla kopuyo omuzlarım boynum benim kartolozda uyuyo bi kalkim yardım edim yok neyse canlar iyi qeceler tatlı rüyalar ben yArın pek qiremem akşama qörüşürüz

Hatunlar bebim bat a 9 gun var 4 aydir arliksiz calisiyoruz ilk ay sallamasyon mu denemedik keyfe keder sonuc husran ikinci denemede iikinci ay haftada birbyine sonuc husran 3 denemede her gun dedim . Adet gunume kadar superdi . Ama ben isguzar ben gecen ay agir kaldirdim . Ne var sanki aksami beklesem herifim gelse kaldirsa . Yok . Illa yapcam . Kasiklarim dan bi cit gibi ses geldi . Sonra si ilk uc gun leke sonrasi berbat halde . Sonuc gene husran bakalim bu ay neler olacak 9 gunum kaldi ama bana 9 ay gibi geliyo gecmiyo gunlerrrr belirtide hic bi belirti yok bende bi migren illeti var Allah kimseye vermesin bi o tuttu gecen her adetimden once geldigi gibi onun haricin de hiiiccc bisi yok

Gunaydin kizlarr Hayirli beteketli bol duali bir Cuma olsun. Herkes icin guzel geçsin :) benimde gecen aya gore hesaplarsak bugun bat genuz birşey yok bakalim ilerleyen saatlerde ne olacak. Gun var güne gidicem öğlen orda vakit geçer bari biraz yoksa ger dakka wc de olurdum bugun durupta yarin gelirse bideee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…