Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Cnm yumurtlamissin tebrik ederim ben de bazi belirtiler hissettim ama emin degilim aksam test yapicam.. umarim olmustur bende de bisiyler
Evet canım o önemli dört gözle beklenen günü gördüm sonunda şükür. Inşallah hamis olduğumuz testide görürüz en kısa zamanda

Bende çok umutluyum bu aydan ama adet oldumm umut kaybetmek yok bidahaki ay olucak inşallahh :)))
insallah. ben adetimin 2. gunundeyim suan muhtemelen kasim 19-20 den sonra yumurtlayacagim. bu ay 10. gunden baslayip gun asiri denemek istiyorum. bide derece ile yumurta takibi yapmadim hic, belki onu yaparim. insallah bizde guzel haberler yazariz buraya

:) burada yazilanlari okuyorum, size yaziyorum sonra yuzumde sacma bi gulumseme oluyor. esim hayirdir ne oldu diyor da bisey demiyorum :) bazen evimde bir ton bayan var ve hamilelik konusuyor musuz gibi geliyoriyi ki varsiniz, etrafimdaki ilk denemde hamile kalip surekli bana da ee denemiyor musunuz? hamilelik dusunmuyormusun? ayy bizde bebisle ugrasiyoruz? diyen dusuncesizlerden daral gelmisti. kendimi psikoterapide gibi hissediyorum. moralim duzeldi gercekten

Benimde adetimin 3.günü hamile kalmanı engelleyen bi sağlık sorunun varmı bende polikistik over var hayıt tohumu ve çörek otu kullanıyorum 3 gündürde. Derece ile 1 derece falan artar ısın akıntından anlayabilirsin yumurtladıgını canım ben öyle anlıyorum akıntı çoğaldıgında çalısmalara başla :))

ben doktora 7 ay once gittim ultrasonla hem alttan hem karindan bakti ama cok sukur bir sey yok dedi. onumuzdeki ay esim icin randevu aldik bir gorunelim nolur nolmaz diye. ben sadece folik asit aliyorum gunde bir tane, onun disinda beslenmeme dikkat ediyorum, bol bol su iciyorum. extra birsey yapmiyorum yani. ama bu ay derece alcam bende, aslinda akintim cok olmuyor da islakligimdan biliyorum az cok yumurtladigimi. ama burda okudum kimilerinin adetten kisa sure once catliyorumus yumurtasi. onun icin bu ay gun asiri deniycem. seninle ayni zamanlarda yumurtlayabiliriz. insallah guzel guzel haberler veririz birbirimize :) siz ne kadardir deniyorsunuz?

birde sogan kuru diye bir sey duydum videolarini filan izledim, denemissindir muhakkak ama ben yinede soylemek istedim, insallah en kisa zamanda sifa bulursun

biz 9 aydır istiyoruz henüz olmadı ama çokca sabrım var şükür :) Bende pko oldugu için yumurtlamam düzensiz ne zaman olcagı belli olmuyo evet aynı zamanlarda öğrenebiliriz hamile oldugumuzu ay inşallah Eşinin sorunu olup olmadıgını bilmiyosan eğer şimdiden başlayarak keçiboynuzu pekmezi ve havuc suyu içir,sendede bi sorun yokmus Allahın izniyle olurr. Kadının doğurgan dönemlerinde ıslaklık akıntı çoğalırmış, o akıntıda spermin yumurtaya daha iyi gitmesini sağlarmışş :)))

kalbim carpmaya basladi nedense. insallah sana ve diger tum anne adaylarina dua etcem. oki keci boynuzu ve havuc suyu alisveris listesine eklendi :)

kalbim carpmaya basladi nedense. insallah sana ve diger tum anne adaylarina dua etcem. oki keci boynuzu ve havuc suyu alisveris listesine eklendi :)

Allah razı olsun canım sizde isteyen herkes benim dualarımda herzaman çok zor bi süreç ancak biz anlarız birbirimizi :) havuc suyu ve keci boynuzu pekmezini mutlaka başla bir an önce eşine. eşi bunları kullanırken hamile kalan çok varr

Kizlar ovulasyon testi yaptm negatif yine. 16. Gun hala olmuyor olmuyor....

Gülüm onlara güvenme benim adetin 19.günü pozitif çıktı o test nasıl sevindim yumurtladm diye 2 gün sonra adet oldumm yani o test yanılttı benii bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…