Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Gece karnımn aqrısı hiç qeçmedi kızlar karnımn alt tarafı halada aqrıyo napcam bilemedim (

Yok cnm kaptrmiyorum o yüzden nolur nolmax diye
hayırlısı olsun cnm..inşallah değerin artar ben de çok panik haldeyim streten elim ayağım titiriyor.bugün ben de 2. kez tahlile gitmeyi düşünüyorum inşallah artmıştır..18 nolu cumartesi günü çektiğim.diğeri bugün 20 dk sonra çektiğim.geç çektiğim için mi koyulaştı inanın korkudan ölücem fikir ltfn...????foto için çok mu bekledim sizce ????o yüzden mi daha koyu çıktı yoksa artıyor mudr değeirimm???

Eklentiler

• 018.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 70
  • 020.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 54
Artıyor cnm artiyorr

benim umutlar aralığa kaldı kızlar hormon tahilili ıcın kan verdim ama doktor sağolsun lh yi istemeyi unutmuş

canim hamilesin masallah. onla alakasi yok yaa var ki ikinci cizgi cikiyor masallah diyelim

gunaydin canim hadi insallah hamissindir :))) yoktun uzun zamandir bat yaklasinca geri gelmissin test yapmaya basladin mi

Baya belirgin ve artmış belirginliğide.. bence gebesinn... tebrik ederim şimdidenn..

saol cnm ama .testi uyguladıktan 20 dk sonra fot alabildim ondan mı u kadar koyuldu die düşünüyorum o korkutuyor beni ...aminn inşş herşey yolunda olsuunn
Canm 20 dk sonra çeksen nolcakki ne kadar beklersn bekle zaten koyu çıkmış çizqi kafana takma bebişine odaklan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…