Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Valla yarın kaçmaz benden ama bende ilk defa kasık Ağrı'sı oldu biliyo musun ben daha önce hiç böyle olmadım yani acaba evlendiğim için mi oldu
Bilmiyorum ki canim , cok asiri agrin ve acin varsa baska bisey de olabilir. Ben de ilk evlendikten sonra 2 defa idrar yollari enfeksiyonu olmustum. Idrarini yaparken sikintin var mi ?

O zaman 2 secenek kaldi ya usuttun cnm ya da vucut yumurtlamaya calisiyo :))
Hayirlisi olsun , yarini bos gecme..
Benim de ovu. Testi negatif yine :)) bakalim ne zmn olcak bekleyip gourcemmmm
Yok kız ayaklarım patik bide ev botu var :) yumutluyorum inşallah tabi :)) Can'ım sen o testlere güvenme gün aşırı devam

Kızlar 21.16 sonuç 2 gün sonra tekrr gel bakixaz dedi doktor olumlu olumsuz bişe diyemiyorum dedi offfff nieee yaaa
Canım bat nezamandi senin? Gec döllenmeyse eger ondan deger böyledir. Sakın stres yapma olurmu? Degerin yukselcek canim benim merak etme. Şimdi den tebrik ederim canım benim. Darısı tüm topikte ki arkadaşlarıma ve bana olsun inşallah :emir_bebek::KK200::anneadayı::nazar:

Kızlar 21.16 sonuç 2 gün sonra tekrr gel bakixaz dedi doktor olumlu olumsuz bişe diyemiyorum dedi offfff nieee yaaa
kuzum dualarımız seninle sağlıklı mı sağlıksız mı ona bakılar bütün doktorlar öyle bitanem korkma sağlıklıysa iki kat artıcak değer oyüzden korkma endişelenme kuzucum hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın bitanem:nazar::KK200:

Merhaba hanımlar ffikirlerinize ihtiyacim var ben 8 eylülde kürtaj oldum ve kürtaj günü benim adet günüm olarak hesaplandı normalde 28 günde bir adet olurum kurtajdan sonrasinda ilk adetim 30.günettekabül etti yani 7 ekim tarihide adet oldum kafami karıştıran konu su kurtaj adet dongunu etkilemez demişti doktor ben yine ennson dongume gore hesapladım 30 günde bir oda 5 kasima denk geliyor o günde olmayınca idrar testi yaptım negatif çıktı dedim eli kulaginda dır gelir halen gelmedi ve benim lekelenmelerim var bunuda kurtaj sonrası olabilir diye düşünüyorum sizce doktora gitmeliyimim yoksa biraz daha bekliyeyimmi

Cnm cunku doktorlar onceden bisey soylemek istemiyolar. Cunku normalde regl gecikir 1 hafta 2 hafta o zaman degerler yuksek ciktiginda doktor gebelik der. Ama daha regli beklemeden test yaptirinca doktorlar gebesin deyip sorumluluk almak istemez cunku tam tutunamayabilir daha erken oldugu icin, anlatabilmisimdir insallah.
Sonuc olarak sen 2 gun sonra tekrar kan ver ve kendkne dikkat et hem fiziksel hem moralmen :) insalahh olumlu devam eder :))

X