Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Adetim 4 gün gecikti şu an kan verdim bekliyorum 20 dk sonra alicam. Kan verdikten sonra adet sancim basladi aaka gibi yani:))Allah çıkan sonucu hakkımızda hayırlı etsin. Üzülme yemeğin en azından içim rahatladi dicem

Sonuç inşallah yüzünü qüldürür canm haber er

gunaydin canim hadi insallah hamissindir :))) yoktun uzun zamandir bat yaklasinca geri gelmissin test yapmaya basladin mi
Yok canim test yapmadım daha hiç beklicem günümü nasipse yaparsamda çarşamba filan yaparım ama moralim bozuluyor oyle de. Yoktum evet çünkü hergun buraya takılınca hem aşırı stres oluyorum hemde çok vakit geçiyor alamıyorum kendimi :) bide yoğunluk vardı bu ara öyle geçti gitti günler hadi bat gelsin :)

Bide korkuyorum geçen ay 31 günde beklerken 29. Gün gelmişti adetim simdidec27. Gün gelirse diye off kafa karışık

takma kafan

Nw

Negatif çıktı hayırlısı demekki incir kuru geciktirdi
hayirlisi cnm belki goc dollenmedir belli olmaz. biz kadinlar cok acele ediyoruz her sey icin dunyamizda var. nerdeyse iliskiden hemenn sonra gidip kan testi yaptircaz sabir gerekiyor iste. belki de dedigin gibi incir kuru etkilemistir. kismet..

Kızlar selam yazamadım bir kaç gündür. Adetim çok sancılı geçti yattım hep. Bugün doktora gittim ilk defa genel kontrol için. Ultrasonla baktı sorun yok her şey yolunda dedi. Folik asit yazdı. Hiç bir şey sormadı son adet tarihim vb... Normal mi sizce? Test falan da istemedi

Hayırlı olsun

Benimde qöqüslerim baya büyüdü bilmiyorm adet yaklaştıqından mı ki diyorm ama bi hassasiyet yok

Yok mu yorum yapan

Yok mu yorum yapan
genelde doktorlar bir yıl normal bi şekilde korunmadan hamile kalmayı öneriyor bir yıl sonra eğer gebe kalmıyorsan test vs yapıyorlar. biliyorsunuz yazdım burda ben daha önce kimyasal gebelik geçirdim geçen ayda öyle.. dr a gittim tertemiz dedi kist flnda yokmuş.. sadece vitamin verdi o kadar.. incir kürüne başladım ben eşimede keçiboynuzu yapıyorum... sende dene istersen...

cnim ben bu hafta yoktum kimyasalmi cikti senin ki. cift cizgiyi gormustuk hatta. hayirli olsun insallah kimsayali girmessin bir daha

cnim ben bu hafta yoktum kimyasalmi cikti senin ki. cift cizgiyi gormustuk hatta. hayirli olsun insallah kimsayali girmessin bir daha
evet canımm.. ilk test 65 çıktı sonra 13 e düştü.. nasip böyleymişş.. bi daha erkenden bakmıcam adetimi bir hafta geçiricem öyle .. beklemek çok kötü yapıyor.. bu ay doğal kürlerle çalışmalara devam ediceğizz.. sende şu keçiboynuzu kürünü yapsana eşine.. yada keçiboynuzu pekmezi içir sabah akşam bi kaşık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…