Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Merhaba hanımlar ffikirlerinize ihtiyacim var ben 8 eylülde kürtaj oldum ve kürtaj günü benim adet günüm olarak hesaplandı normalde 28 günde bir adet olurum kurtajdan sonrasinda ilk adetim 30.günettekabül etti yani 7 ekim tarihide adet oldum kafami karıştıran konu su kurtaj adet dongunu etkilemez demişti doktor ben yine ennson dongume gore hesapladım 30 günde bir oda 5 kasima denk geliyor o günde olmayınca idrar testi yaptım negatif çıktı dedim eli kulaginda dır gelir halen gelmedi ve benim lekelenmelerim var bunuda kurtaj sonrası olabilir diye düşünüyorum sizce doktora gitmeliyimim yoksa biraz daha bekliyeyimmi
bence bi git derim kuzum hala olmadın mı sen? ben senin topikindeydim

Merhaba hanımlar ffikirlerinize ihtiyacim var ben 8 eylülde kürtaj oldum ve kürtaj günü benim adet günüm olarak hesaplandı normalde 28 günde bir adet olurum kurtajdan sonrasinda ilk adetim 30.günettekabül etti yani 7 ekim tarihide adet oldum kafami karıştıran konu su kurtaj adet dongunu etkilemez demişti doktor ben yine ennson dongume gore hesapladım 30 günde bir oda 5 kasima denk geliyor o günde olmayınca idrar testi yaptım negatif çıktı dedim eli kulaginda dır gelir halen gelmedi ve benim lekelenmelerim var bunuda kurtaj sonrası olabilir diye düşünüyorum sizce doktora gitmeliyimim yoksa biraz daha bekliyeyimmi
Kürtajla alakali değildir bence canim bende oldum krtaj ama böyle bişey yasamadim bence bi an önce git kontrole

Biliyorum tubishcim benim topigimdesin benim lekelenmem olunca birde testde negatif çıkınca umudum aralık ayına kaldı diye o topigi açtım bugün gelir yarın gelir diye diye su zaman oldu adet olmadım şuan itibariyle 34.günüm ama olucakmisim gibi tuhaf tabiri caise ses var görüntü yok

Umut yolcusu canım senin kurtajdan sonra dongun değiştimi adet günlerin uzadimi biraz bahsedermisin

öle cnm....

allahtan yumurtlama günüm deil bide olsa kıyamet kopardı :)
evet bencede kesinlikle ama neden oyle bir isteksizlikmi var eşinde canım çok mu yorgun oluyor yumurtlama dönemi mutlaka denk getşrmek lazımkş canım inşallah bunu yaşayasın

evet bencede kesinlikle ama neden oyle bir isteksizlikmi var eşinde canım çok mu yorgun oluyor yumurtlama dönemi mutlaka denk getşrmek lazımkş canım inşallah bunu yaşayasın
hayatımda en büyük isteğim hamile kalabilmek bunu herşeyden çok istiyorum ama malesef bunu ben hiç yaşaya mıcam rüyalarımıda girer hep ama senin kalacığının içime doğuyor yakın zamanda haberini alıcaz canım inşallah

yo isteksizlik hiç olmadı bu ay hasta yorgun bu aralar herhal halsiz

Kızlar günaydın :)
Hamislerimizi tebrik ediyorum öncelikle de Allahım sağlıkla sihatle değerlerin artık güzel devam etmesini nasip etsin.
Benimde bata son 4 :) geçen ay adete 6 gun kala leke olmuştu bel ağrım çoktu bu ay herşey yolunda gözüküyor heyecanlıyım :p:KK28:

Kizlar cok sagolun dilek ve dualariniz icin suan kendime cok dikat ediyorum. Hareketlerime falan herseye bat daha yarim gun gecmisti bu arada .d insallah yukselir Kizlar
Hayırlı olsun canım benim saqlıklıca kucaqınada alırsn inşallah. Darısı başımıza :)

X