Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

en son mart ayinda gitmistim oda 14. gunumde kanamam olmustu adet agrisi gibi agriyla kanamam oldu. sonra doktora gittim yunurtlamissin dedi. anlamadim bende. ama.bence ben yumurtlamiorm yaaaa neden ovvu testinde net cizgi yok
Tekrar git canim doktor arastir en iyi anlayanini bul ona git ben öyle yaptim sirf iki ay dktr arastirdim snra gittim

bnmkide 26 yaşında yaşla alakalı dır ama belki önceden ilşki yaşamıştır gençliğinde (milli olmuştur) bizimki yaşamamamış ilki benim yani

bnmkide 26 yaşında yaşla alakalı dır ama belki önceden ilşki yaşamıştır gençliğinde (milli olmuştur) bizimki yaşamamamış ilki benim yani
Yaşla alakali değil arkadaşlar eşleriniz bu işte kendilerini hayal ettikleri kadar başarılı bulmadikarı için kaciyoralar. Başka açıklaması yok. Benim eşim 36 yaşında bence yaşı ilerledikçe daha istekli okuyor yani.

Klomen ile progestan aynı şey heralde. çünkü benim doktorum da yumurta takibi ve çatlaması için verdi. Peki adetken kesilmesi gerekiyor mu bu hapın. Sanırım ara kanama değil 15 gün erken adet oldum.

Klomen ile progestan aynı şey heralde. çünkü benim doktorum da yumurta takibi ve çatlaması için verdi. Peki adetken kesilmesi gerekiyor mu bu hapın. Sanırım ara kanama değil 15 gün erken adet oldum.
Bende böyle bi ara kanama olmadi canim doktorunu ara sor yarin yada direk git kontrole normal oldugunu zannetmiyorum

umarim gecicidir bu durum ya cok kotu gercekten. valla bebek durumum olmasa isterse senelerce yapmasin umrumda defil zaten bisiy anladigim yok durten bisiy disinda
Kız son cümle ne koptum burda. Gece gece güldürdun ya Allah ım da seni güldürsün.

umarim gecicidir bu durum ya cok kotu gercekten. valla bebek durumum olmasa isterse senelerce yapmasin umrumda defil zaten bisiy anladigim yok durten bisiy disinda
Canım neden böyle düşünüyorsun ki kızdım sana bak hem diyorsun ki Bebek olsun sonrası
umurumda değil sonrada Ada'm yapmayınca yapmıyor diyosun belki senin isteksiz olman onu etkiliyor olamaz mı bi kere sen bu işi isteyerek yapmıyorsun ondan da zorla yapmasını bekliyorsun bence

canim bebek olmasin umrumda degil demedim ki. ben esime diorm yapmassa yapmasin diye. kendi erkek olarak beni isteklendirmedikten sonra ne yapabilirim. kendi haline biraktim ben de artik.

canim bebek olmasin umrumda degil demedim ki. ben esime diorm yapmassa yapmasin diye. kendi erkek olarak beni isteklendirmedikten sonra ne yapabilirim. kendi haline biraktim ben de artik.
Can'ım Bebek olmasın demedim ki Bebek olsun gerisi önemli deil dedin yani demem o ki eşin seni istemediğinden değil senin isteksiz olduğunu gördükçe bırakmış kendini bence çünkü sen bu işi önceden yaşadıklarından ötürü acılı bir şey olarak algılamışsın ha bu arada zannetmeli her kadın o olaydan her seferinde zevk alıyor

canim benim esim sevgiliykende boyleydi ben anliyordum aslinda hic oyle opeyim bilmem ne yapayim demiyordu ben de cok durust bi cocuk ondan beni opuyum falan diye ugrasmiyo diodum megersem omdan degilmis. hormonlari falan dusuk zaten. asil ben onu boyle gorunce kendimi cektim. isin asli bu yani. ben de evliligi bisiy saniyodum. herseyin hayirlisi ne yapayim. suan 19. gunumdeyim. bu ayda hamile kalmam imkansiz.kader diyip geciyorum

Ya eşinin sorunlarını bilmiyorum tabiki ama bu olaya o açıdan bakma belki öyle etkileniyor diye düşünmüştüm Can'ım ama sen pes etme o koy veriyor diye koy verme eşine moral ver destek ol yoksa bu nereye kadar böyle gitcek

Allahımın izniyle 2 senenin ardından bu ay hamiş kalacagım inşaallah rüyamda da gördüm :) en büyük evlilik yıl dönümü hediyem olacak bebişim hissediyorum inş AMİİİİNN :)
Rabbim tez zamanda hepimizi müjdelesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…