Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

teşekkür ederim belki kullanan vardır dedim :)) allah yardımcımız olsun
Ben kullandım canım proqestan. Adetimdn bi hafta sonra ilişki sırasında kanamam oldu ve devam etti doktora qittim korunmayı yeni bıraktk adetm bitelide daha bir hafta oldu dedm bu ilacı verdi kullandm hemen kesldi kanamam kullan onu bi zararı olmaz cnn

Kızlar kan verdim şimdi 1.5 saat sonra sonuç çıkıcak 8drarda hayali çizgi gördüm adet dün alsam en gec bu sabah olmam lazimdi olmadım inşallah olmam sonucu paylaşın am burda kızlar çok heyecanlıyım allahım inşallah nasip görür

İnşallah sonuç istediğin gibi çıkar Canm hadi bekliyoruz bakalım

İnşallah sonuç istediğin gibi çıkar Canm hadi bekliyoruz bakalım
Canim ya hic belirti var mi sende? Benim dun bi akintim olduydu ama bgn bisey yok..

Dun gece uyuyamadim hep takinti yapiyorum galiba bu ay bi de kritik esimin memelekte gitmesi gerekio gec yumurtlamamam lazim

Canim hadi inşallah ayyy cok heyecanlandim hayırlı haberlerini bekliyoruz

Canim ya hic belirti var mi sende? Benim dun bi akintim olduydu ama bgn bisey yok..

Dun gece uyuyamadim hep takinti yapiyorum galiba bu ay bi de kritik esimin memelekte gitmesi gerekio gec yumurtlamamam lazim
Yokkk artık diyorum bu ay herseyimizmi aynı gider. Benimde dün başladı. Bugün yok ama

Test yaptin mi cnm ?
gulen surat bence sana sali gunu cikcak.
Bana pazara kadar cift cizgi ciksin baska bise istemiom
Canım bu sabah yaptım yanıp sönen yüz cikti yaklastigini söylüyor. Sabit yanan yüzü görsem rahatlicam bencede saliya kadar çıkması lazim artik. Korkma pazara 1 hafta var kesin ogune kadar yumurtlama olur

Canım bu sabah yaptım yanıp sönen yüz cikti yaklastigini söylüyor. Sabit yanan yüzü görsem rahatlicam bencede saliya kadar çıkması lazim artik. Korkma pazara 1 hafta var kesin ogune kadar yumurtlama olur
Ah cnm dua ediyorum hep. Ama diyorum ya duzensiz hep... dongu 34 gun olsa yumurtlama 20.gune yani pazara denk gelio. Nooolur daha once olsun allahimmm seklinde dua ediyorum.
Durumlar boyle ben de.. sen haber et gulen suati gorunce yarin ya da oburgunn :))

Canım valla bende kasık ağrısı var sabahtan beri başka belirti yok. Bi de dün iki defa iki an başım döndü ya bu psikolojik de kasık Ağrı'sı sanırım gerçek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…