Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

himmmm usuttun mu yoksa ya da gaz mi var kendini sicak tut. test falan yaptin mi bat kacti 13 mu
15 bat. Yok yapmadm bu ay almicam dedm kendi kendime qünüm bi qelsn hele. Üşütmüşte olabilirm qazda olabilir valla

aynen öyle ya yorgunum diyo ya uykusuzum yada bi yeri agriyo bazende hiçbir sebep söylemiyolar bu terslikte bi iş var ☺
sorma benim kide tam iliskiye girelim dedigimde sol bogrumde agrim var dio surati degisiyor kus havalanmiyorya cekiniyo kalkmicak diye icimden hay senin bogrunu diyorum. bogrunu delcm gorck gununu. simdi yatak odasinda uyuyo pasa hazretleri uykusu varmis usuyormus

15 bat. Yok yapmadm bu ay almicam dedm kendi kendime qünüm bi qelsn hele. Üşütmüşte olabilirm qazda olabilir valla
canim bence hamile olabilirsin :) ins oylesindir.benim de bu ay beyaz akintim var biraz arastirdim hamilelik belirtisi olabiliyormus.kasik agrinda var.benim bat senden bir gun sonra.ama benim agrim falan yok henuz.sadece beyaz akintim var.hakkimizda hayirlisi bakalim.hep dua ediyorum burdaki kizlara.Allah tum isteyenlere versin hayirlisiyla.

Sorma bizde kaynanamgildeydik hadi eve gidelim falan dedim getirdim hemen tartisacak bi konu buldu kendi kendine kizdi küstü tv bakiyo

Sorma bizde kaynanamgildeydik hadi eve gidelim falan dedim getirdim hemen tartisacak bi konu buldu kendi kendine kizdi küstü tv bakiyo
umarim gecicidir bu durum ya cok kotu gercekten. valla bebek durumum olmasa isterse senelerce yapmasin umrumda defil zaten bisiy anladigim yok durten bisiy disinda

Bencede git canim ihmal etme ben artik kullanmiyorum ben gonal f ve ovitrelle çatlatma iğnesi kullaniyorum
kesin catlatiyor mu gercekten catlatmadigi oluyor mu. yaa evlenmeden once 1 2 kez yapiosun sonra oluyor saniodum yumurtlama donemi falan bilmiodumdaha bu ay ogrendim. bilmemek daha iyi bence

kesin catlatiyor mu gercekten catlatmadigi oluyor mu. yaa evlenmeden once 1 2 kez yapiosun sonra oluyor saniodum yumurtlama donemi falan bilmiodumdaha bu ay ogrendim. bilmemek daha iyi bence
Çatlatiyo tabi canim dktr kontrolünde kullan ama oda bilgilendirir zaten ultrasonla bakinca falan yumurta gelisimi oldu mu gösteriyo bak diyo çapini falan bile ölçüyo. Sen hiç gitmedin sanirim dktra

Çatlatiyo tabi canim dktr kontrolünde kullan ama oda bilgilendirir zaten ultrasonla bakinca falan yumurta gelisimi oldu mu gösteriyo bak diyo çapini falan bile ölçüyo. Sen hiç gitmedin sanirim dktra
en son mart ayinda gitmistim oda 14. gunumde kanamam olmustu adet agrisi gibi agriyla kanamam oldu. sonra doktora gittim yunurtlamissin dedi. anlamadim bende. ama.bence ben yumurtlamiorm yaaaa neden ovvu testinde net cizgi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…