Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

aynen canim ben bisiy hissetmiyorm bebek dusunmeden once kayganlastirici falan kullaniodum simdi kullanamiorm bebek icin. Kafam rahat degil hic. bu hayatta mutlu olcm hic bisiy yok

aynen canim ben bisiy hissetmiyorm bebek dusunmeden once kayganlastirici falan kullaniodum simdi kullanamiorm bebek icin. Kafam rahat degil hic. bu hayatta mutlu olcm hic bisiy yok
Canım bebek icin kayganlas tiricidan vazgectiysen eğer preseed de o gorevi yapiyor zaten. Hem hamilelik şansı artiyor hem kayganlastirici görevi var

Canım bebek icin kayganlas tiricidan vazgectiysen eğer preseed de o gorevi yapiyor zaten. Hem hamilelik şansı artiyor hem kayganlastirici görevi var
preseed haklisin canim unutmustum ben onu cidden. eczanelerde bi arastirayim ben. iyiki hatirlattin

canım bazen iki kere yumurtlayabiliyoruz ve bu durum geç döllenmeye sebep olabiliyor, inşallah hamilesindir tatlım , sen canını sıkma buraya yaz cevap olur ya da olmaz herkesin ruh hali farklı :) hoşgör , hepimiz yumurta peşinde helak oluyoruz

Ereksiyon sorunu nedir cnm boşalamıyo mu yani?
Sen Allahtan hiçbi zaman umudunu kesme canım benim üzülme sakın

altaylimm nedense sen bu ay hamile olcn gibi bi his var icimde bide cicekkokusu ve MissMervee sanki art arda hamilelik haberini vercekmis gibi hissediorum insallahn yanilmiyorumdur
Cnm cok tesekkur ederiz kalbinin temizligi icin..
Sen de problemlerini hemen halledersin insallah. Bu isler hic belli olmaz sen bizden once verirsin belki guzel haberleri allah bilir:))
Hepimiz birbirimize dua edelim ve paylasalim cok daha olumlu olucak insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…