Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım kendini biraz rahat bırak aklındaki şeyleri bir boşalt ilişkiyi illa yapılacak bir şey görme eşini sevdiğini istediğini düşün o zman zevk almasan bile rahatlarsın emin ol bi de kaygan olmadığı için acı çekiyoe olabilirsin
aynen canim ben bisiy hissetmiyorm bebek dusunmeden once kayganlastirici falan kullaniodum simdi kullanamiorm bebek icin. Kafam rahat degil hic. bu hayatta mutlu olcm hic bisiy yok :KK43:

aynen canim ben bisiy hissetmiyorm bebek dusunmeden once kayganlastirici falan kullaniodum simdi kullanamiorm bebek icin. Kafam rahat degil hic. bu hayatta mutlu olcm hic bisiy yok :KK43:
Canım bebek icin kayganlas tiricidan vazgectiysen eğer preseed de o gorevi yapiyor zaten. Hem hamilelik şansı artiyor hem kayganlastirici görevi var

Canım bebek icin kayganlas tiricidan vazgectiysen eğer preseed de o gorevi yapiyor zaten. Hem hamilelik şansı artiyor hem kayganlastirici görevi var
preseed :KK17: haklisin canim unutmustum ben onu cidden. eczanelerde bi arastirayim ben. iyiki hatirlattin :KK15:

Ya bende öyle birşeyden supheleniyorum aslinda incir ve havuç kuru yapmıştım bu ay. Ama ümit dünyası işte bikaç gün daha gelmezse gidicem doktora. Geç döllenme olabilir diyen arkadaşlar oldu benim de aklıma yattı 26 ekimde hamile kalmış olabilirim akıntım çoktü yumurtlama gününü geçmiş olduğumu düşünmeme rağmen. Yani o gün olduysa diye saliya kadar beklemeye kadar verdim. Dua edelim birbirimize güzel haberler için. İyiki Varsiniz konuşacak kimsecikler yok çünkü burda:KK43:
canım bazen iki kere yumurtlayabiliyoruz ve bu durum geç döllenmeye sebep olabiliyor, inşallah hamilesindir tatlım , sen canını sıkma buraya yaz cevap olur ya da olmaz herkesin ruh hali farklı :) hoşgör , hepimiz yumurta peşinde helak oluyoruz

canim size benzer bi durumda bizde var biz bu hafta tatildeydik bu haftada yunurtlama gunumdu esimde ereksiyon sorununoldu ve ereksiyonu zar zor yaptik ama hic sperm gelmedi gelmiyirda 8 gundur olmuyo istegim yok diyo cok sinirlerim bozuk kavga ediyorum ben aci cekiyorum dakikalarca onda tik yok sperm falan gelmio nasil cnm skkin anlatamam :KK43: bizim hic bi zaman cocugumz olmayack artik unutlanmiyorum bi beklentimde kalmadi :KK43:
Ereksiyon sorunu nedir cnm boşalamıyo mu yani?
Sen Allahtan hiçbi zaman umudunu kesme canım benim üzülme sakın

altaylimm altaylimm nedense sen bu ay hamile olcn gibi bi his var icimde bide cicekkokusu cicekkokusu ve MissMervee MissMervee sanki art arda hamilelik haberini vercekmis gibi hissediorum insallahn yanilmiyorumdur :KK200::anneadayı:
Cnm cok tesekkur ederiz kalbinin temizligi icin..
Sen de problemlerini hemen halledersin insallah. Bu isler hic belli olmaz sen bizden once verirsin belki guzel haberleri allah bilir:)) :KK200:
Hepimiz birbirimize dua edelim ve paylasalim cok daha olumlu olucak insallah...

X