Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bebek için birlikte olmyya şartlandığımız için hep böle .. görrv olarak deilde aşk için yapmamız lazm
bebek dusunmeden oncede boyleydi zaman zaman canim. ama boyle olmasinisime geliyodu ozamanlar iliskiyi sevmedigim icin. simdi isler degisti bebek girdi araya normalde zaten 10 gundenbir yapiyorduk yeni evli olan biri bu kadar uzun zaman yaparmi hergun yapar yeri geldimi. kimseyede anlatilmioki boyle seyler iyiki bu site var

Yasin kaç canim

valla benim eşim hergün yapmak istio ama ben anca iki günde bir istiorum .... düşüncesinide bilemiosunki ... bazen bdn istekli oluom o isteksiz oluo bende ozmn çok kızıorum ama yapmıo o isterse oluo yani buda ilşkiyi gittikçe manotonlaştırıo

aynen cnm. evlilik cok zormus yaa. ne dusunuyorlar hic bilmiyoruz ic dunyalarinj

yumurtam catlamadimi acaba bu ay yaa onada ayri bi uzuluyorum gecen 11 gunumde ikinci cizgi belirgindi ozaman ve ertesi gun yaptik. yapis o yapis valla. tuttuysa ozaman tutmustur dicemde adetimde 20 kasim bilemiyorum net biz coft cizgi goremedim bi turlu

aynen cnm. evlilik cok zormus yaa. ne dusunuyorlar hic bilmiyoruz ic dunyalarinj
evet kuzum yaa bi bilsek valla
hep onların istediği zaman olucak akşam yine istedi ben sabah yaparız dedim sabahta kıyamamış uyandırmaya olmadı

Tedavi olursa değişecektir. Arkadaşım 9 sene uğraştı olmadı bebekleri dediğin gibi eşi istemiyordu neredeyse ayrılan ayrilcaklardi. Sonra eşi varikosel ameliyatı oldu 7 ay sonra bebekleri oldu şimdi çok istekli olduğunu söylüyor. Bu tür rahatsızlıklarda isteklerini azalriyirdur. Yani ereksiyon sperm gelmemesi...aynı şeyi yaşamamak ve yaşamamak için istemiyorum ayağına yatıyordur. Bence durum vahim ve ciddi ise aile büyüklerinden güvendiğin iz birine açmakta ve tedaviye ikna etmekte fayda var bence.

evet kuzum yaa bi bilsek valla
hep onların istediği zaman olucak akşam yine istedi ben sabah yaparız dedim sabahta kıyamamış uyandırmaya olmadı
benim arkadasimin esi gunde 2 defa istiomus biz ayni gunde evlendik cocuk 26 yasinda benim ki 34 yasinda yasla alakasi var galiba. hatta sinirlendim ben kendine 40 yasinda birini alsaydin dedim neyine guvendim 26 yasinda biriyle evlendin dedim. pismanda degilim yeter artik

erteliyor devamli canim bugun gitcem yarin gitcem diye bu hafta gitcm dedi doktora ameliyati olmam lazim diyor. ama doktor sigarayi birakman lazim dedi bizimkisi 3 paket iciyor dusunsenize. ben ona kiziyorm hani elinden geleni yapsa sigarayi birak demiorm ama azaltsin ben ona kiziorm yoksa herseyin tedavisi var

Can'ım neden acı çekiyorsun ki

Insaallah hersey gonlunuze gore olsun arkadasim. Sizin derdinize daldım kendimi unuttum:) bugünde adet olmadım bat 5 kasımdi hadi hayurlisi dua edin banada...

turk lokumuda hamile kaldi bizi unuttu hamile kalan bi daha girmiyo valla buraya :)

Bende yaklasik 10. Gün falan basladi canim sabah baya bir agriyordu simdi iyiyim Allah tan. Canim biliyorum bu arada unutmadiginizi şaka yaptim ben

cnm iliski hosuma gitmiyor ya evlendigimizden beri esim soguttu beni nasil zevk aliniyo hic yasamadim
Canım kendini biraz rahat bırak aklındaki şeyleri bir boşalt ilişkiyi illa yapılacak bir şey görme eşini sevdiğini istediğini düşün o zman zevk almasan bile rahatlarsın emin ol bi de kaygan olmadığı için acı çekiyoe olabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…