Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Alla alla niye öyle yapıyoki sen yanaşsan qiyinsen kuşansan bebek için deqil ama kocan olduqu için bu işi bi qörev qib yapmayın ben ya da eşim istemediqimiz zaman olmaz o qün yumurtlama qünümde olsa umrumda olmaz yani çünkü istemeyerek sadece bebek olsun diye yapmayın o işi eşinede bunu yansıtma onu sevdiqin için yaklaştıqını hissetsin bebek için deqil benm eşim yumurtlama qünümü bile bilmez hiç yansıtmadm ona bacaklarımı bile dikmemi o söyledi bana ben sıkmadıqım için kendi çabalıyo
Yok canim ya yanstmiyorm hiçbir sey zaten artik bebeği düşünmekde değil ister istemez nefs istiyo ama onda niye bişey olmuyo anlamiyorm kimseyle konusamiyorumda buraya yazmak gelsi aklima ne yapcam bilmiyorum kuruntu yapmaktanda yoruldum artk

Kızlar ben hala yumurtlamadım mı ben 11 12.gun yumurtlamam oluyor diye biliyordum

Eklentiler

• 20151108_124203.jpg
    20151108_124203.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 55
Slm kizlar bi kaç gündür pek giremiyorum dkra falan git gel yaptim düşük olmasina rağmen hiçbir problem yok dedi bu ayı gün aşırı ilişkiyle geçirirsen eminim tekrar olcak dedi ama bi sorun var ki kanamam kesileli 5gün olmasina rağmen eşim hiç yanaşmiyo bile bana soruyorum nden byle yapiyosun dktru duydun diyorum ama nasilsa olmuyo oluncada düşüyo diyo ne yapcam ben bi akil verin lütfen çok çaresiz kaldim toplamda 21 gündür birlikte olmuyoz hiç mi istek olmaz insanda ya normal olmadgni düsünüyorm artik bu durumun bi öneride buluna bilcek olan var mii ?
Canım ne desen haklısın. Eğer bebegi cok istiyorsan ve gun aşırı Şansın yoksa ovulasyon testi al gizlice yap yumurtlama günün ü tahmin ettiginde ogun ne yap ne et bir şekilde birliktelik sagla diger gunler zaten üstüne düşme bebek icin olmadığını düşünsün ogun sadece esini ozledigin icin yanastigini sansin. Aslında herseyden once oturup bu konuyu konuşmanız lazim uzun süre olmus çünkü. Baktın konusamayorsunuz en son care çaktırmadan yapmaya calis

dun geldik canimmm. nasilsiniz ozledim vallahi sizleri var mi bi gelisme durumlar nasil benim bu ay hamile kalmam imkansiz yumurtlama gununu kacirdik :KK43:
Ayy canım hoşgeldin bende seni cok özledi. Gecen hafta ici 2 hamiş haberimiz vardi okursun zaten. Neden kaçırdın gününü yaaaa :KK11: eminmisin peki. ?

Kızlar benim kasıklarım ağrıyor ağrımıyor da böyle batma var adetim daha yeni bitti anlamadım neden böyle oldu psikolojik de değil çünkü hiç düşünmedim sabahtan beri erken diye

Yok canim ya yanstmiyorm hiçbir sey zaten artik bebeği düşünmekde değil ister istemez nefs istiyo ama onda niye bişey olmuyo anlamiyorm kimseyle konusamiyorumda buraya yazmak gelsi aklima ne yapcam bilmiyorum kuruntu yapmaktanda yoruldum artk
Konuş canım eşinle hiçmi özlemedin de niye yaklaşmıyosn napmaya çalışıyosun ben üzülüyorm sen böyle yapınca de dediqin qibi sen yaklaş qiyin süslen

dun geldik canimmm. nasilsiniz ozledim vallahi sizleri var mi bi gelisme durumlar nasil benim bu ay hamile kalmam imkansiz yumurtlama gununu kacirdik :KK43:
Hoşqeldin canım. Bende kaçırdım yumurtlama qününde ben annemdeydim tabi tahminime ve telefona indirdiqim takvime qöre ovulasyon kullanmadm ama qenede imkansız demiyorm imkansız dye bişe yok çünkü Allah verirse her şekilde olur kendini sadece yumurtlama qününe şartlandırma

Kızlar benim kasıklarım ağrıyor ağrımıyor da böyle batma var adetim daha yeni bitti anlamadım neden böyle oldu psikolojik de değil çünkü hiç düşünmedim sabahtan beri erken diye
Canım adetin yeni bittiyse kasiginda agri varsa yumurtlama zananin ozaman.

kizlar kimler hamile simdi mavis vardi o hamile mi geriye bakamadim

Hoşqeldin canım. Bende kaçırdım yumurtlama qününde ben annemdeydim tabi tahminime ve telefona indirdiqim takvime qöre ovulasyon kullanmadm ama qenede imkansız demiyorm imkansız dye bişe yok çünkü Allah verirse her şekilde olur kendini sadece yumurtlama qününe şartlandırma
hosbulduk canim sagol:) hayirlisi

X