Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar erken gebelik testi yaptım önce birsey çıkmadı sonra belli belirsiz silik cizgi çıktı gözlerimi sorgulayacak kadar belirsiz ama bilemedim ağlamak üzereyim ne düşünmem gerektiğini bilemiyorum bat 10 Kasım ah şu zaman biraz hızlı geçse
Benimde bat 10 kasım bende bekliyorum beyaz krem kıvamında bir akıntım var böyle birşey yaşıyormusun

canım eğer çift çizgi yoksa , kist oluşabilir doktora bir görün istersen ...inşallah hamilesindir
Ya bende öyle birşeyden supheleniyorum aslinda incir ve havuç kuru yapmıştım bu ay. Ama ümit dünyası işte bikaç gün daha gelmezse gidicem doktora. Geç döllenme olabilir diyen arkadaşlar oldu benim de aklıma yattı 26 ekimde hamile kalmış olabilirim akıntım çoktü yumurtlama gününü geçmiş olduğumu düşünmeme rağmen. Yani o gün olduysa diye saliya kadar beklemeye kadar verdim. Dua edelim birbirimize güzel haberler için. İyiki Varsiniz konuşacak kimsecikler yok çünkü burda:KK43:

Erken qebelik testlerine ben hiç qüvenmiyorm zaten hiç denemedm ama memnun kalanıda qörmedim en iyisi normal test alcan koycan evine iki üç tane qerçi ben öyle yapıyomdq noluyo daha adetimin qünü qelmeden testler bitiyo :KK70: :KK8:
Erken qebelik testin fiyatları ne kadar kızlar?
Ben 14 liraya aldım haklısın diğer testlerden evde 6 adet vardı 3 adet kaldı daha 10 Kasım bat olmasına rağmen aynı durumdayız yani :KK19:

Ben 14 liraya aldım haklısın diğer testlerden evde 6 adet vardı 3 adet kaldı daha 10 Kasım bat olmasına rağmen aynı durumdayız yani :KK19:
Ben bitirdm cnm benm kalmadı bile :-) bide o testlerden birini yap bakalım yarın sabah ilk idrarınla

Ya bende öyle birşeyden supheleniyorum aslinda incir ve havuç kuru yapmıştım bu ay. Ama ümit dünyası işte bikaç gün daha gelmezse gidicem doktora. Geç döllenme olabilir diyen arkadaşlar oldu benim de aklıma yattı 26 ekimde hamile kalmış olabilirim akıntım çoktü yumurtlama gününü geçmiş olduğumu düşünmeme rağmen. Yani o gün olduysa diye saliya kadar beklemeye kadar verdim. Dua edelim birbirimize güzel haberler için. İyiki Varsiniz konuşacak kimsecikler yok çünkü burda:KK43:
Aynen cnm burda dertleşmek iyi oluyo çevrendekilere söyleyemiyosn çünkü bu şekilde dertleşemiyosn

Ben bitirdm cnm benm kalmadı bile :-) bide o testlerden birini yap bakalım yarın sabah ilk idrarınla
Her sabah bir tane yapıyorum zaten ama bugünkü çöküş noktam oldu 3 dayanabilirsem 4 gün beklicem yapmicam test sonrasında adet olursam olurum zaten:KK19:

Her sabah bir tane yapıyorum zaten ama bugünkü çöküş noktam oldu 3 dayanabilirsem 4 gün beklicem yapmicam test sonrasında adet olursam olurum zaten:KK19:
Bat ne kadar var cnm? Bide yarn yap bakalm çıkmazsa bekle qünün qeçsin

Cok doğru vallaha. Cevrende kime güvenip anlatacaksinki :KK12:
Aynen öyle valla anlatamıyosn bu kadar açık bi şekilde dertleşemiyosn ben herkese söylemiyorm bile istediqimi ne qerek var bilmelerine Allah korusun olmasa olmuyo diye laf çıkarırlar. Bide ben daha yeni evliyim yapma biraz evliliqinin tadını çıkar diyenler var istediqimi ve üstüne düştüqümü bilseler ne meraklı derler çok qıcık insanlar var ya :mad:

Slm kizlar bi kaç gündür pek giremiyorum dkra falan git gel yaptim düşük olmasina rağmen hiçbir problem yok dedi bu ayı gün aşırı ilişkiyle geçirirsen eminim tekrar olcak dedi ama bi sorun var ki kanamam kesileli 5gün olmasina rağmen eşim hiç yanaşmiyo bile bana soruyorum nden byle yapiyosun dktru duydun diyorum ama nasilsa olmuyo oluncada düşüyo diyo ne yapcam ben bi akil verin lütfen çok çaresiz kaldim toplamda 21 gündür birlikte olmuyoz hiç mi istek olmaz insanda ya normal olmadgni düsünüyorm artik bu durumun bi öneride buluna bilcek olan var mii ?

Slm kizlar bi kaç gündür pek giremiyorum dkra falan git gel yaptim düşük olmasina rağmen hiçbir problem yok dedi bu ayı gün aşırı ilişkiyle geçirirsen eminim tekrar olcak dedi ama bi sorun var ki kanamam kesileli 5gün olmasina rağmen eşim hiç yanaşmiyo bile bana soruyorum nden byle yapiyosun dktru duydun diyorum ama nasilsa olmuyo oluncada düşüyo diyo ne yapcam ben bi akil verin lütfen çok çaresiz kaldim toplamda 21 gündür birlikte olmuyoz hiç mi istek olmaz insanda ya normal olmadgni düsünüyorm artik bu durumun bi öneride buluna bilcek olan var mii ?
Alla alla niye öyle yapıyoki sen yanaşsan qiyinsen kuşansan bebek için deqil ama kocan olduqu için bu işi bi qörev qib yapmayın ben ya da eşim istemediqimiz zaman olmaz o qün yumurtlama qünümde olsa umrumda olmaz yani çünkü istemeyerek sadece bebek olsun diye yapmayın o işi eşinede bunu yansıtma onu sevdiqin için yaklaştıqını hissetsin bebek için deqil benm eşim yumurtlama qünümü bile bilmez hiç yansıtmadm ona bacaklarımı bile dikmemi o söyledi bana ben sıkmadıqım için kendi çabalıyo

X