Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

-NvJrqwLZh8kTOF_leIDQJxxfa_EjmdP0k5jW4f8FKRjokMgp2tVv91MHZniynhAa0c42by1hWXAWek3ctsr3wuH2wHcoOA8wDrbrpI3Q8PXOvyhSgXYgyHS=w384-h384-nc

Kızlar erken gebelik testi yaptım önce birsey çıkmadı sonra belli belirsiz silik cizgi çıktı gözlerimi sorgulayacak kadar belirsiz ama bilemedim ağlamak üzereyim ne düşünmem gerektiğini bilemiyorum bat 10 Kasım ah şu zaman biraz hızlı geçse

Kızlar erken gebelik testi yaptım önce birsey çıkmadı sonra belli belirsiz silik cizgi çıktı gözlerimi sorgulayacak kadar belirsiz ama bilemedim ağlamak üzereyim ne düşünmem gerektiğini bilemiyorum bat 10 Kasım ah şu zaman biraz hızlı geçse
Hangi marka test canim

Birkaç gün sonra Jan testi veririm kızlar testleri sindirim lazım önce iyice moral düştü

Erken qebelik testlerine ben hiç qüvenmiyorm zaten hiç denemedm ama memnun kalanıda qörmedim en iyisi normal test alcan koycan evine iki üç tane qerçi ben öyle yapıyomdq noluyo daha adetimin qünü qelmeden testler bitiyo :KK70: :KK8:
Erken qebelik testin fiyatları ne kadar kızlar?

Erken qebelik testlerine ben hiç qüvenmiyorm zaten hiç denemedm ama memnun kalanıda qörmedim en iyisi normal test alcan koycan evine iki üç tane qerçi ben öyle yapıyomdq noluyo daha adetimin qünü qelmeden testler bitiyo :KK70: :KK8:
Erken qebelik testin fiyatları ne kadar kızlar?
Canım değişiyor markaya göre ben 12 ye almıştım 20 ye almıştım ama bence en iyisi normal kaset test

Bencede kaç gün böyle mutlu dolaştım hamileyim diye sonra kan testine gittik sonuç hamile değildim iyi ki kimseye soylememisim dedim
Benimde normal qebelik testinde ikinci çizqi çıktı ama çok sonra çıktı bende iki qün ümitlendm kan verdm sonuç neqatif akşamınada kırmızılar qeldi ztn :KK43:

Benimde normal qebelik testinde ikinci çizqi çıktı ama çok sonra çıktı bende iki qün ümitlendm kan verdm sonuç neqatif akşamınada kırmızılar qeldi ztn :KK43:
Canım varsa zaten ilk 20 dk doğru sonuç ondan sonrası kesin olmuyor o yüzden kendimizi emin olmadan moda sokmayalim ben çok uzulmustum bu yüzden soyledim

X