Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

amin cnm darısı başınıza :)
bu ay çalışmalara eşimle devam ama bebek için deil zevk için sadece korunmucam ama artık bebek bebek diye üstelemiycem zaten 8aylık evliyiZ 6aydır bebek die yırtınıoz evliliğimizin tadını çıkaramadık doru düzgün bırakıcam bebek bebek die yırtınmayı korunmuycam ama yined birinci yılımız dolsun bakalımm.. artık öle karar aldık zorlamıycaz birinci yılımız dolmadan en azından evliliğimizin tadını çıkaralım cnm ama yinede alaah hersekese nasip etsin banada ...

Denize bıraksam kendimi
Kumlara uzatsam gölgeni
Havada umut ruhum firar
Güneşte kurutsam kalbimi
:cool:.
QqfcVqtdYuPxwTKNf7IcMzJwBRxo34lJEyWaZaCrq4wQpWxnaBi0zwnEVx0XSvKgMLM4jLGF_2h_I9BY-ZpsJMmU6zOEGJpQski4InlmYQ=w254-h375-nc

Yaptığımız kür den dolayı erken yumurtlama ihtimalimiz yüksek benimde yakında yumurtlama günüm hem testten hemde dün gece azda olsa baslayan akıntı dan anladım yoksa bende normalde bukadar erken beklemiyordum :KK54::rolleyes:
Yakin oldugunu testten nasi anladin cnm cok merak ettm :))

İnşallah canım bu ay icimde farklı bi heyecan var :))

Ateş ölçmeyi yarın dan itibaren yapicam canım bakalım doğru mu belirgin olursa haber ver mutlaka

Bal+ çörek otu + tarçın canım
kız o bana yaramsdı ya rahmimi çok kasıo ağrısına dayanamıom başka bişi mi dokundu dedim o akşam sabah yine yptım yine aynısı oldu bu sefer dozunu düşürdüğüm halde sen nekdr koyuyosun
ilk yaptığmda bir tatlı kaşığı bal bir tatlı kaşığı toz çörek otu bir tatlı kaşığı tarçın diodu sabah onu bir tatlı kaşığı bal bir çay kaşığı normal çörek otu bir çay kaşığı tarçına düşürdüm ama yine aynı etki yaptı o :KK43:

Kizlar.. dun test yapmistim (labquick ovulasyon) t kisminda hic cizgi yoktu, bugun silik. Yani negatif ama dunkunden farkli bi anlami var mi bunun , bilen var mi :) tabii ki test yapmaya devam....

kız o bana yaramsdı ya rahmimi çok kasıo ağrısına dayanamıom başka bişi mi dokundu dedim o akşam sabah yine yptım yine aynısı oldu bu sefer dozunu düşürdüğüm halde sen nekdr koyuyosun
ilk yaptığmda bir tatlı kaşığı bal bir tatlı kaşığı toz çörek otu bir tatlı kaşığı tarçın diodu sabah onu bir tatlı kaşığı bal bir çay kaşığı normal çörek otu bir çay kaşığı tarçına düşürdüm ama yine aynı etki yaptı o :KK43:
Canim 10 yemek kaşığı bal
10 silme tatli kaşığı Çörek otu
10 cay kaşığı tarcin
Sabah aksamda yemeklerden once 1 tatlı kaşığı yeniliyor

X