Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar.. dun test yapmistim (labquick ovulasyon) t kisminda hic cizgi yoktu, bugun silik. Yani negatif ama dunkunden farkli bi anlami var mi bunun , bilen var mi :) tabii ki test yapmaya devam....
Calismalara artik basla canim yavas yavas. Bence ayni gün yumurtlayacagiz seninle

Slm kizlar .bennde bebis istiyorumm .ovulasyn testi denedm yine hamile kalamadim ama bu ay preseed kullanicm .su an adet oluyorum biter bitmz baslicm .her gece ruyalarima giriyo bi bebism oluyoo insllh bu ay tutturuz

inşaallah cnm hormon testınde cıkıo ne var ne yok eger hormonal dengesızlık varsa benm fsh degerım yuksek 9,75
canım 9,75 çok yüksek bir değer değil ,sınırlara yaklaşmışsın ki bu fsh bazen artar bazen azalır, değişir

Slm kizlar .bennde bebis istiyorumm .ovulasyn testi denedm yine hamile kalamadim ama bu ay preseed kullanicm .su an adet oluyorum biter bitmz baslicm .her gece ruyalarima giriyo bi bebism oluyoo insllh bu ay tutturuz
Hoşgeldin canim preseed i ovulasyon testi ile takip edip kullanacaksin demi? Bende bu ay preseed ciyim

Ayy bilmiyorum ki cnm. Benim cok duzenli olmadigi icinn :) merakla bekliorm ne zmn olucagini
Canım seninkinde çizgi çıkıyor demi? Illa tam ikiside ayni koyulukta olacak diye bekleme çünkü bazen onu bekleyenler kacirabiliyor. O yuzden basla sen artik. Baktin yakaladin 2 koyu cizgi ogun ve ertesi günü degerlendir. Bu gunleri es gecme sakin.

Cnm sagol. Calismalara basladik bgn.. 11.gun :) yani ovulasyon oldugunu sanmiorm bugun.

benim test cizgili testlerden seninki gibi teknolojik degil sekerim :))
Onumuzdeki hafta icinde cift cizgiyi yakalarim insallah.

Cnm sagol. Calismalara basladik bgn.. 11.gun :) yani ovulasyon oldugunu sanmiorm bugun.

benim test cizgili testlerden seninki gibi teknolojik degil sekerim :))
Onumuzdeki hafta icinde cift cizgiyi yakalarim insallah.
Of bi de bi kere @merveaydin la dertlesmstk bu konuyu normal demistik ama , aklima takilio yine, iliski sonrasi sivinin disari cikmasi benim sinirimi bozuyo kizlar ya.. hic cikmicak degil de sanki bende bi anormallik var gibi hissediom

Hoşgeldin canim preseed i ovulasyon testi ile takip edip kullanacaksin demi? Bende bu ay preseed ciyim
Yok cnm ya bn ovulasyon testine gerek duymuyorum artik cunku ne gun yumurtladigimi biliyorum .o gunu bos gecirmiyorum ve tam 2 hafta sonra adetim geliyor .sorunda bu isde bilmeme ragmen hamile kalamiyorum belki preseed ile daha saglikli dollenirse yumurta bu kez tutturabilirm.sen kac aydir calisiyorsun

Of bi de bi kere @merveaydin la dertlesmstk bu konuyu normal demistik ama , aklima takilio yine, iliski sonrasi sivinin disari cikmasi benim sinirimi bozuyo kizlar ya.. hic cikmicak degil de sanki bende bi anormallik var gibi hissediom
Cnm onumu takiyosun zatn yumrtlaya yeteri kadar gectikdn sonra kalani mutlaka disari cikiyo hepsine ihtyac yokki zatn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…