Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

pembeli test dün yaptığım erken geb. testi kızzlar...beyaz test de az önce yaptığım 4 tl lik test...akşamüstü kan tahliline gidicem hayırlısı inşşş.dua edin ltfnn

Eklentiler

• 090.jpg
    090.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 001.jpg
    001.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 30
Ayy bende hep bunu merak etmisimdir nasıl söyledi ler diye :))) yada en güzel nasıl soylenir? Kızlar fikri olan yada çevresinden değişik seyler duyan varmi? Farklı olsun süpriz olsun istiyorum. Tabiki Allah ım o güzel haberi bize yasatirsa.
Canım benimde en çok merak ettiqim şey bu ben burdq yazdım eşinize nasıl söyledniz ya da nasl söylersiniz birbirimize fikirler verelim özel olsun o an dye bi kişiden cvp qeldi sadece başka yok :)
Ben bi kutuya emzikle not yqzcam Çok Çalış BABA Ben Geliyorum diye hediye paketi yapıp sana hedye aldım dicem :-) :anneadayı:

Canım benimde en çok merak ettiqim şey bu ben burdq yazdım eşinize nasıl söyledniz ya da nasl söylersiniz birbirimize fikirler verelim özel olsun o an dye bi kişiden cvp qeldi sadece başka yok :)
Ben bi kutuya emzikle not yqzcam Çok Çalış BABA Ben Geliyorum diye hediye paketi yapıp sana hedye aldım dicem :-) :anneadayı:
her ay hüsrana uğradığım için sanırım,ben hiç düşünmedim düşünemedim o yüzden yorum yapamıyorum ama bu güzelmiş :KK9:

Haa haa :) cok güzel mis :KK71:

X