Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ne biçim doktormus o bence değiştr hemen doktor cok önmlı yaa cok yanlış tedavıye bıle yönlendırebılıo senı zamanınıda çalıo üstelık
haftaya gadip radyolojş uzmanından istiycem bi detaylı ultrason baksa baksa iyi o bakar o anlıo çünki

sadece adet düzensizliği tedavsii görüorum cnm
onada şükür neleri var ben ılk hastaneye gttgmde fsh mın yuksek oldugunu ögendm bı baktım tüp bebekden baska care gözukmuyor dünyam basıma yıkıldı bu sıteye grdım fsh degerım 9,75 birde gördumki neleri var neleri şükrettım halıme ınan bu sonuca sevndgm anlar oldu

canım bu arada kenzülarş duası ıcın cok saol okudum duygulandım gözumden yaş aktı ani ter bastı okurken cok etkılendım cok saol
çok etkileyici bir dua zaten cnm allah inş dualarımızın mükafatını tez vakitte verir .. amin

onada şükür neleri var ben ılk hastaneye gttgmde fsh mın yuksek oldugunu ögendm bı baktım tüp bebekden baska care gözukmuyor dünyam basıma yıkıldı bu sıteye grdım fsh degerım 9,75 birde gördumki neleri var neleri şükrettım halıme ınan bu sonuca sevndgm anlar oldu
şükür şuan bişeyim yokta allahm başka dert vermesin

şükür şuan bişeyim yokta allahm başka dert vermesin
Canım qece ytmadan senin yazdıqın duayı okudumda yattım rüyamda kayınvalidemin öldüqünü qördüm başka şeylerde qördüm deqişik deqişikte hatırlamıyorum hayırdır İnşallah

Canım qece ytmadan senin yazdıqın duayı okudumda yattım rüyamda kayınvalidemin öldüqünü qördüm başka şeylerde qördüm deqişik deqişikte hatırlamıyorum hayırdır İnşallah
hayırdır inşallah cnm allah hayır etsin

X