Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ALLAHÜMME YA VÂRİS VAR
707 DEFA ÇEKİLİO
BEN GENELDE CUMA SAATİ CUMA GÜNÜ ÇEKİORUM SİZ İSTEDİĞİNİZ GİBİ ÇEKEBİLİRSİNİZ
313 AYETEL KURSİ
KENZUL ARŞ DUASI VAR KENZUL ARŞI günde 5ten fazla okumayın çok ağır bi dua çünki 5kere okuyan peygamberimizi rüyasında görür okadr kuveetli bi duadır
bi kadın güünde 10dan fazla okuomuş rüyasında arkadaşını görmüş yıllardr görmediği arkadaşıymış . ertesi günde arkadaşı çıkmış gelmiş aynı rüyadaki gibi ... ben bu dua yı okudım ama her gün bitane ağır gelmesin die 5kere rüyamda bebek gördüm ertesi gece hamilelik testi gördüm gittikçe silikleşen ama karma karışıktı zaten üç gün sonra hamile olduğumu öğrendim ertesi haftada bebeğimi kaybettim.... okadr mucize bir dua arkadaşlar allah hepimize hayırlı evlat lar nasip etsin(RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHATİN)
kenzul arş duası dımı googleden bulym

kapalı cnm ben iki aydır ordayım bn okudım yazmıoeum ama listey önceden alıp listeyi yapana belirtiorum arada bir özel mesaj atıp okuduğumu belirtiorum.. bunlarıda bilgi olsun lazm olur belki birde kenzul arş duası var oda çok güzel ve mucizesi bol bir dua
Eki Görüntüle 1680553
Günlük adet mi karşı larinda yazanlar nekadar okumak lazım ?

Günlük adet mi karşı larinda yazanlar nekadar okumak lazım ?
cnm günlül deil ama ara vererek okuyabilirsin 100ü geçirme herr duanın bi adeti vardır bir eksiği bir fazlası başka yere çeker ara vererek okursan daha iyi olur ben allahümme ya evvelü den sonra rabbi heb li mines salihitni okuorum sırayla yani

cnm günlül deil ama ara vererek okuyabilirsin 100ü geçirme herr duanın bi adeti vardır bir eksiği bir fazlası başka yere çeker ara vererek okursan daha iyi olur ben allahümme ya evvelü den sonra rabbi heb li mines salihitni okuorum sırayla yani
Anladım canım cok Sağol. Bende okuyayım. Allah'im herkezin duasini dilegini simdiden kabul etsin.

kızlar bu ultrason bnm kafamı çok karştırdı yaa
IMG_20151107_004235.JPG

IMG_20151107_004533.JPG

X