Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ayy neden acaba yaa. Ağır birsey kaldirmadim. Usutmedimde bundan eminim. Baktim biraz netten ama yumurtlama zananinda olabilirmiş. Benim daha 10. Günüm yumurtlamaya da var anlamadim gitti
Bende de var ve bu günleri geçirmek istemiyorum Can'ım gerçi sen testle takip ediyorsun o başka

8. Ve 9. Gün negatifti zaten erken baslamistim. Bugün 10 . gün bugün test yapmadım. Yarin tekrar yapcam
Benimde bel aqrım çoqaldı. zaten vardı buqün yürürken bile belime sancı qirdi ama ben çok aqır kaldırdm bu ay temizlik yaptm o zmn qirmişti belime sancı :KK43:

Kız sen dikkat et kendine. Senin hamis olma ihtimalin var
Canm qeçti valla artık dikkat etmek fln baya aqır kaldırdm ben bu ay kanepeyi kaldırırken aniden kaldırdm heralde o zmn bi qirdi bel aqrısı hala var biraz qeçmişti buqn qene var dün misafir vardı malum buqün ev batmış durumda bi kalkıp evi süpürseydim iyiydi :KK43:

Canm qeçti valla artık dikkat etmek fln baya aqır kaldırdm ben bu ay kanepeyi kaldırırken aniden kaldırdm heralde o zmn bi qirdi bel aqrısı hala var biraz qeçmişti buqn qene var dün misafir vardı malum buqün ev batmış durumda bi kalkıp evi süpürseydim iyiydi :KK43:
Tamam iste en azindan bu saatten sonra dikkat et. Bebis varsa tutunma zamanları şimdi. Sen bugün kanepe falan kaldırma sakın.sadece evi supur toz al bitsin. Durumun bir kesinleşsin öyle kaldirirsin.

Tamam iste en azindan bu saatten sonra dikkat et. Bebis varsa tutunma zamanları şimdi. Sen bugün kanepe falan kaldırma sakın.sadece evi supur toz al bitsin. Durumun bir kesinleşsin öyle kaldirirsin.
Öyle yapcam canım halim yok zaten ayy bebişim bi tutunsunda ben iş yapmayım yeterki :-)
Yardıma qelmel isteyen varsa beklerim kızlar hiç çekinmeyinnn :-)

hamileyimmm :)))

Eklentiler

• 089.jpg
    089.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 55
X