Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bidaha tövbe çörek otu kürünü denersem karın ağrısından ölücem yahuu:KK61::mad:

yaktın beni çörek otu
kızlar çörek otunun yan etkisi ishalmiş haberiniz olsun

Canm valla hiç bilmiyorum ki istersen acile falan git Allah korusun zehirler falan da
yok kuzum baktım şimdi rahim kaslarını uyarıtormuş ondanmış bu ağrı bende ishal sandım ama değilim ama çok fena bidaha yaparmısın dersen allah büyük konuşturmasın ama yapıcamı sanmam

Mrba bende 2 senelik evliyim ve cocuk istiyoruz.. Adet duzensizligim var ilac kullandim 3 ay ama bi faydasi olmadi. Yumurtlama takibi yaptirmaya basladim ilk ayim henüz adetimin 23.gününde 20 ml olmus ama catlamamis dedi doktorum üstelik kanli kist oluşmuş. 3 ekim adet günümdu henuz hastalanmadim. Yumurtlama takibi yaptiripta kanli kistle karsilasan oldu mu..

Mrba bende 2 senelik evliyim ve cocuk istiyoruz.. Adet duzensizligim var ilac kullandim 3 ay ama bi faydasi olmadi. Yumurtlama takibi yaptirmaya basladim ilk ayim henüz adetimin 23.gününde 20 ml olmus ama catlamamis dedi doktorum üstelik kanli kist oluşmuş. 3 ekim adet günümdu henuz hastalanmadim. Yumurtlama takibi yaptiripta kanli kistle karsilasan oldu mu..
merhaba hoş geldin adet düzensizliği ve hamile kalmak için hayıt suyunu öneriorlsr cnm da yumurta takibine bişi diemiycm okonuda bilgm yok cnm

bidaha tövbe çörek otu kürünü denersem karın ağrısından ölücem yahuu:KK61::mad:
Canım korkma bu kür birsey yapmaz. Bunu yapıp ta karin agrisi şikayeti olani duymadim. Istersen birak ama yada bir iki kez daha dene baktin ayni kullanmazsin. Belki başka birsey den dolayi agrin vardir.

Canım korkma bu kür birsey yapmaz. Bunu yapıp ta karin agrisi şikayeti olani duymadim. Istersen birak ama yada bir iki kez daha dene baktin ayni kullanmazsin. Belki başka birsey den dolayi agrin vardir.
dokundu cnm yaa baktım rahim kasılması yapıomuş o kür hamile olanlar kullanmasın düşük bile yapar yazıodu bende bıraktım ama bu akşam son kez denerim

X