Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Yɑ Rɑbbim;
bu mübɑrek cumɑ günün yüzü suyu hürmetine biz ɑciz kullɑrın ne derdi vɑrsɑ, ne sıkıntısı vɑrsɑ; dertlilere devɑ, hɑstɑlɑrɑ şifɑ, borçlu kullɑrınɑ edɑlɑr nɑsip et Yɑ Rɑbbim.
Biz kullɑrın duɑlɑrını kɑbul et… bizlere hayırlı saglıklı evlatlar nasip eyle sen hakkımızda hayırlı olanı nasip eyle
o_O<Amİnn>o_O
Hɑyırlı nurlu cumɑlɑr…

:KK12:günaydın herkese ,adetim gelmedi hala.sabah 7 ye kurmuştum ateşimi ölçmek için ama 4:00 te uyanınca hemen baktım.36.8 sonra 6.:50 de tekrar uynadım yine 36.8.en son 9 da uyandım 36. 7..hayırlısı bakalım bugün test yapıcam.ilginç olan hiçç bir beliritm yok...bu yüzden geç yumurtlama faktörü yüksek ve aslında pazar gününe kadar daha beklemem gerekir :KK14::KK12:

:KK12:günaydın herkese ,adetim gelmedi hala.sabah 7 ye kurmuştum ateşimi ölçmek için ama 4:00 te uyanınca hemen baktım.36.8 sonra 6.:50 de tekrar uynadım yine 36.8.en son 9 da uyandım 36. 7..hayırlısı bakalım bugün test yapıcam.ilginç olan hiçç bir beliritm yok...bu yüzden geç yumurtlama faktörü yüksek ve aslında pazar gününe kadar daha beklemem gerekir :KK14::KK12:
Bazı kişlerde hiç belirti olmuyormuşş sendede olmayabilir kalbini ferah tut..

Bazı kişlerde hiç belirti olmuyormuşş sendede olmayabilir kalbini ferah tut..
oğluma hamileyken de 9 ay hiçç bir belirti ağrım sancm olmammıştı..sürpriz bebekti.ansızın kapımızı çaldı ona rağmen sıfır belirti ve anlayamamıştım :)keşke yine hamile olsam.ama geç yumurtlama büyük ihtimal :KK43:

İnşallahh ... Allah hayırlısını nasip etsin.. eşim çok üzüldü ona kıyamıyorum bnde üzüldüm ama o üzülünce daha çok üzülüyorum..
Aminn canım. Doğru diyorsun Allah ım hayırlı sini nasip etsin. Zaten zor olanida buya karşındaki insan üzüldümü sen daha cok üzülüyorusun. Rabbim bu mübarek günün hatrina hiç birimizin kucagini boş bırakmasın.

Yaa kızlar birşey sorcam. Benim 2 gündür aşırı bel ağrım ağrım var. Daha yumurtlama zananinda bile degilim sizce nedendir?

X