Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için ne yapılır?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kullaniyormusun hala benim kasıklarımda belimde agri yapmaya basladı sogan suyu
Kullanıyorum canım bu cuma son 15 günü doldurmuş oluyorum. Ben folik asit ile bir kullanıyorum. Cuma dan sonra Allah ın izni ile hayıt içicem. Soğan bitince ama sana yaramamış olabilir belki. Zorlanıyorsan yapma

Hic bilmiyorum yaradi mi yaramadi mi ama kac gundur gun 1 bardak icebilirim cok yogunum bu aralar dun agri oldu dustan ciktigimda afedersin seffaf renk yapiskan bir sey geldi yumurta aki geldi ama degerlendiremedim dun ovulasyom testlerim hep ayni silik cikiyor

Ayy çok sevindim senin adına aktar dan mı aldın ve nasıl yapıosun kaynatıp suyu mu içiliyor ve günde kaç kere? Çok soru sordum ama kusura bakma. Bebeğimiz olsun istiyoruz
Evet suyu kaynatıp bit tatlı kaşığı kadar döküyorum fincana demlenince süzüp içiyordum günde 2 3 defa kanda onaylattık hamileyşm at artık içmiyorum

2 kere çatlatma iğnesi vurundum Dr eşimdede bndede bir problem olmadığını söyledi çakşır kökü suyu nu duyan deneyen var mı arkadaşlar lütfen bilginiz varsa paylaşır mısınız

Merhaba
1 bucuk yıllık evliyim eşimde de bende de bi sorun yok 3 aydir deniyoruz doktora gittim bana ınofolic combi verdi duzenli iciyorim 2.kutuya başladım sizce hamile kalmam da yardımcı olur mu regl olmama 2 gün var eğer olmazsam kaç gün sonra test yapmalıyım bana yardımcı olur musunuz lütfen

Canım ben zeytinyağı incir kürünü denemiştim, hem erkek hem kadın için takviye sağlıyormuş, fayda gördüğümüzü düşünüyorum, iyilestikten sonra doktorum izin verdiginde tekrar deneyeceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…