Hamile kalmak için ilişkiden sonra ne yapmalı ?

Merhaba hayor adet olmuştum 13 nisanda ama bu ay belliyorum bakalım adetime 8 gün var inşallah bu ay olur 🙏
Benimde adetime 8 gün var bende bekliyorum çok şey denedim bal çörek otu tarçın kürü soğan kürü hayıt tohumu suyu bunları denedim ama bana yaramadı hatta öyle bir sancılı regl geçirdim ki soguk terler döktüm yani cok kötüydü :KK43:

Denemeye ilk başladığımızda ben de duyduğum hurafeleri uyguladım. Ayaklarımı havaya diktim bekledim yarım saat vs. Gebe kalamadım. Sonraki yumurtlama dönemimde, eşime biz sadece korunmayı bırakalım herşey normal devam etsin dedim. Ayağımı filan havaya dikmedim. İlişkiden sonra kalkıp tuvalete bile gittim. Ve bugün 3 aylık hamileyim. Şükürler olsun. Çocuk olacak mı acaba stresi ile ilişkiye girmeyin. Sadece korunmayı bırakmanız kafi. Dilerim tez zamanda beklediğiniz güzel haberi alırsınız. Bu arada ben de reglime 1 gün kala dayanamayıp erken gebelik testi almıştım. çift çizgi çıktı. Çizginin biri biraz silikti ama yine de pozitif demekmiş. Akşamına da kan tahlili yaptırdım hastanede. 4 haftalık hamile çıkmıştım. Darısı isteyen herkesin başına inşallah.
Teşekkür ederim amin🙏🏻🙏🏻

X