Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

ben 1 evladım olsa canımı veririmmm yaa...tahtta kalmak uğruna hemde oğlunu katlediyorrr böle birisi insan olamaz benim gözümde...

aman allah evlat acısıyla sınamasın..rabbim hepimize hayırlı evlat hayırlı kazanç versinn ..yanii ama ozaman da adalet böyleymiş.

ben 1 evladım olsa canımı veririmmm yaa...tahtta kalmak uğruna hemde oğlunu katlediyorrr böle birisi insan olamaz benim gözümde...

aman allah evlat acısıyla sınamasın..rabbim hepimize hayırlı evlat hayırlı kazanç versinn ..yanii ama ozaman da adalet böyleymiş.

Biz çocuk diye yanıyoruz bunlar oğullarını boğduruyolar :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

İzliycem ama şimdi işteyim izleyemem, bu arada gene benm aklım bişeye karıştı ya şimdi bnm hastalanmamın 2. günü hafta içine geliyo izin alamam ki ya

İzle ağla bakalım sonra gel buraya konuşalım :KK43::KK43::KK43::KK43: sabahtan al canım hemen git kan ver o kadar zaten fazla uzun sürmez :KK53::KK53:

İzliycem ama şimdi işteyim izleyemem, bu arada gene benm aklım bişeye karıştı ya şimdi bnm hastalanmamın 2. günü hafta içine geliyo izin alamam ki ya

izin konusun da sıkıntımı yaşıyorsun? öyle olunca çok zor oluyor çok şükür bizimkiler öyle değiller ama mecbursun alıcaksın..
dur kız belki adet olmazsın :KK34:

izin konusun da sıkıntımı yaşıyorsun? öyle olunca çok zor oluyor çok şükür bizimkiler öyle değiller ama mecbursun alıcaksın..
dur kız belki adet olmazsın :KK34:

AY YA keşke ama olucam herhalde dün hafif kanlı akıntım geldi gerçi bugün ses yok ama olurum gibi geliyor.
İzin konusuna gelince sağ olsunlar izin verirler ama ben isteyemiyorum, yani sevmiyorum istemeyi.

AY YA keşke ama olucam herhalde dün hafif kanlı akıntım geldi gerçi bugün ses yok ama olurum gibi geliyor.
İzin konusuna gelince sağ olsunlar izin verirler ama ben isteyemiyorum, yani sevmiyorum istemeyi.

yaaa hep böylemi olur önce biraz gelip sonra dururmuu ??
bende o durumdayım habire wc gidiyorum oldummu diye kontrole ama gelen yok..
valla şekerim seve seve alıcaksın :KK1::KK1::KK1::KK1:

Özele gideceksen hemen ilk randevuyu al.. Dr a ısrar et hormon testi istiyorum diye.. Kan vericeksin o kadar

Hmm offf bak gene gerildimmm, nette okudum az önce daha doğrusu sadece başılığı okudum içeriğini göremedim. 80 küsür yaşındaydı galiba kadın 6 aylık hamileymiş, olacağı varsa oluyor valla

X