Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

yaa sorma akşam izlemedim sabah geldim izledimm...
öküz oturdu göğsüme gitmiyor...
gerçekte olan bir olayı böle gözler önünde seyretmek bana çok dokundu..
nasıl bir babadırki o evladını öldürtebilir..hemde ilzeyerekk yaaa...sonra birde kucağına alıp ağlaması yokmuu öldüresimm geldiii

heeee yaaaaa akşam bende salya sümük ağladımmmm fenaydııı fenaaaa :2::2::KK43::KK43::KK43::84::84::84::84:

Akşam başladı bana bana kıymazsın dimi dedi orda başladım bitene kadar ağlar mı insan... Zor zar uyudum rüyamda gördüm sabah uyandım ağlıyorum işe geldim sersem gibiyim. İzleyemiyorum yine ağlıcam diye.. Burda konuşuyolar ayy ağlayasım geliyo... Nasıl vicdan nasıl insan sonra da kucağına aldı salak sersem :KK47::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Akşam başladı bana bana kıymazsın dimi dedi orda başladım bitene kadar ağlar mı insan... Zor zar uyudum rüyamda gördüm sabah uyandım ağlıyorum işe geldim sersem gibiyim. İzleyemiyorum yine ağlıcam diye.. Burda konuşuyolar ayy ağlayasım geliyo... Nasıl vicdan nasıl insan sonra da kucağına aldı salak sersem :KK47::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
iş yerinde izledimmm içime öküz oturdu akşam daha detaylı izlicemmmm kesin ağlarımm bendee:KK5::KK5:

akşam başladı bana bana kıymazsın dimi dedi orda başladım bitene kadar ağlar mı insan... Zor zar uyudum rüyamda gördüm sabah uyandım ağlıyorum işe geldim sersem gibiyim. Izleyemiyorum yine ağlıcam diye.. Burda konuşuyolar ayy ağlayasım geliyo... Nasıl vicdan nasıl insan sonra da kucağına aldı salak sersem :KK47::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

evet bende öyleydim baştan sonra eşimde bak değiştircem dedi :KK53: Sendemi vicdansızsın dedim:KK1::KK1::KK1:
Yaaa celladları dövdü pis süleymanda yakalayın çabuk olun dedii ya çoştm iyice ooff offf
sonra eşim baktı aslında tarihte mustafa isyan hazırlığı yapmış ve tarihçiler o dönemde adalet buydu diyorlar :KK43::KK43:

evet bende öyleydim baştan sonra eşimde bak değiştircem dedi :KK53: Sendemi vicdansızsın dedim:KK1::KK1::KK1:
Yaaa celladları dövdü pis süleymanda yakalayın çabuk olun dedii ya çoştm iyice ooff offf
sonra eşim baktı aslında tarihte mustafa isyan hazırlığı yapmış ve tarihçiler o dönemde adalet buydu diyorlar :KK43::KK43:

Cİhangir bağırdı ya abbiii abbii diye orda iyice coştum bende sonra mustafa çadıra girince pis sülümana sinirim bozuldu. cellatları nasıl dövdü mustafam... Tam kaçıyodu yakalandı reklama girdi düzeldim biraz sonra kucağıma aldı küçük halini gördü orda aaalllaaaahhhh nasıl akıyo göz yaşlarım ayy yine fena ollduummm :2::2::2::2::2::2::KK43::KK43::KK43:

Ayy canım çok sevindim.. Kanda troitlerine falan mı baktı? hormon testleri için çağırdığına göre.. Eşin gitsin mutlaka ikna et. benimde temiz çıkmıştı 7 ay sonra gitti eşim meğer yavaşmış

valla sonuç çıktısı vermedi neye baktı bilmiyorum internetten bakmaya calışıyom açılmıyor siteden sonuç bende merak ediom devlet hastanesine mi gitmişti eşin?

cihangir bağırdı ya abbiii abbii diye orda iyice coştum bende sonra mustafa çadıra girince pis sülümana sinirim bozuldu. Cellatları nasıl dövdü mustafam... Tam kaçıyodu yakalandı reklama girdi düzeldim biraz sonra kucağıma aldı küçük halini gördü orda aaalllaaaahhhh nasıl akıyo göz yaşlarım ayy yine fena ollduummm :2::2::2::2::2::2::KK43::KK43::KK43:

evettttt cihangir de içimi parçaladı zaten mustafanın üzüntüsünden 10 sonra falan oda ölücekmiş :KK43::KK43::KK43::KK43:
Ne küfür ne hakaret yedi akşam adam varyaaaaa :KK23::KK23::KK23::KK5:

valla sonuç çıktısı vermedi neye baktı bilmiyorum internetten bakmaya calışıyom açılmıyor siteden sonuç bende merak ediom devlet hastanesine mi gitmişti eşin?

Yok canım özel e gitti.. en fazla 5 en az 3 gün perhiz yapacaksınız çalışma yok.. Devlete gidecekse 1 yılı geçti olmuyor desin...

evettttt cihangir de içimi parçaladı zaten mustafanın üzüntüsünden 10 sonra falan oda ölücekmiş :KK43::KK43::KK43::KK43:

Halit ergençede sinir oldum... Yönetmene de ne var değiştirselerdi ölmeseydi de başka yere sürgün falan edilseydi.. veya savaşta öleydi :44::44:

yok canım özel e gitti.. En fazla 5 en az 3 gün perhiz yapacaksınız çalışma yok.. Devlete gidecekse 1 yılı geçti olmuyor desin...

Halit ergençede sinir oldum... Yönetmene de ne var değiştirselerdi ölmeseydi de başka yere sürgün falan edilseydi.. Veya savaşta öleydi :44::44:

kızzz sonuçta esinlenmiş oldukları için geçmişten ve o dönemden yansıttılar bazı gerçekleriii,ama tavan yaptı akşam herşey :2::2:

Cİhangir bağırdı ya abbiii abbii diye orda iyice coştum bende sonra mustafa çadıra girince pis sülümana sinirim bozuldu. cellatları nasıl dövdü mustafam... Tam kaçıyodu yakalandı reklama girdi düzeldim biraz sonra kucağıma aldı küçük halini gördü orda aaalllaaaahhhh nasıl akıyo göz yaşlarım ayy yine fena ollduummm :2::2::2::2::2::2::KK43::KK43::KK43:

bu tarihte yapılan en büyük hataydı osmanlının sonunu getirdilerr...
ben çok kötü oldumm ya mafoldummm..
sonra ne ağlıosunnn süleymennn..:KK47::KK47:

kızzz sonuçta esinlenmiş oldukları için geçmişten ve o dönemden yansıttılar bazı gerçekleriii,ama tavan yaptı akşam herşey :2::2:

bu tarihte yapılan en büyük hataydı osmanlının sonunu getirdilerr...
ben çok kötü oldumm ya mafoldummm..
sonra ne ağlıosunnn süleymennn..:KK47::KK47:

O hürrem yok mu o hürremm... Kendi oğlu esas isyan edecek beyazıd ordu kuracak onu da öldürecek sülüman.. Babası öldüreymiş keşke zehirli kaftanla sinir sülüman :KK47::KK47::KK47::KK47:

evett cihangir dayanamıcak ve ölecek...hürrem bir evladının daha ölümüne sebeb olacakkk:KK47::KK47:

O hürrem yok mu o hürremm... Kendi oğlu esas isyan edecek beyazıd ordu kuracak onu da öldürecek sülüman.. Babası öldüreymiş keşke zehirli kaftanla sinir sülüman :KK47::KK47::KK47::KK47:

ayy beyazıtıdamı sülü öldürecek ben onu selim öldürcekk zannediyorumm...
akşam beyazıt nerdeydi canım yaa..o engel olmak isterdi..o selim gibi sülü gibi değilll

Yok canım özel e gitti.. en fazla 5 en az 3 gün perhiz yapacaksınız çalışma yok.. Devlete gidecekse 1 yılı geçti olmuyor desin...

GİTMEDEN EN AZ 3 GÜN ÖNCE İLİŞKİ OLMAYACAK DEMİ ZATEN ADETİN 2. GÜNÜ GİDERİM BEN O DA BENLE GELECEK BAKALIM

o hürrem yok mu o hürremm... Kendi oğlu esas isyan edecek beyazıd ordu kuracak onu da öldürecek sülüman.. Babası öldüreymiş keşke zehirli kaftanla sinir sülüman :KK47::KK47::KK47::KK47:

koskoca osmanlıyı karıştırdı pis hürreem..ama aynı acıyı kendiside yaşıcak evet beyazıd ta mustafa gibi öldürüleck..sülman yırtmış canım ozaman :KK14::KK14:

evett cihangir dayanamıcak ve ölecek...hürrem bir evladının daha ölümüne sebeb olacakkk:KK47::KK47:
kaçtane evladını vermiş olacak toprağa..aman allahımmm..vicdan azabından ölmesi lazım :18::18:

ayy beyazıtıdamı sülü öldürecek ben onu selim öldürcekk zannediyorumm...
akşam beyazıt nerdeydi canım yaa..o engel olmak isterdi..o selim gibi sülü gibi değilll

Beyazıt saltanad naibi olarak sarayda kaldı... Beyazıd selim ile didişecek ordu kuracak irana kaçıcak sülümanda selimi tutacak onu orda öldürtecek...

GİTMEDEN EN AZ 3 GÜN ÖNCE İLİŞKİ OLMAYACAK DEMİ ZATEN ADETİN 2. GÜNÜ GİDERİM BEN O DA BENLE GELECEK BAKALIM

Evet canım en az 3 gün hayırlısı inşş normaldir

koskoca osmanlıyı karıştırdı pis hürreem..ama aynı acıyı kendiside yaşıcak evet beyazıd ta mustafa gibi öldürüleck..sülman yırtmış canım ozaman :KK14::KK14:

kaçtane evladını vermiş olacak toprağa..aman allahımmm..vicdan azabından ölmesi lazım :18::18:

ben 1 evladım olsa canımı veririmmm yaa...tahtta kalmak uğruna hemde oğlunu katlediyorrr böle birisi insan olamaz benim gözümde...

X