Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

test de aynı gebelik testi gibi C ve T çizgileri var C olan hep kırmızı çıkıyo T de silik silik görünüyo hep iki çizgi de kıpkırmızı olunca ilişkiye giriyorsun.Benim 2 Gün üst üste kırmızı çıktı ve 4 gün üst üste ilişkiye girdik.garanti olsun diye :) oldu işte

kırmızıyı gördükten 1 gün sonra ilişki olsun diyolar ama.

test de aynı gebelik testi gibi C ve T çizgileri var C olan hep kırmızı çıkıyo T de silik silik görünüyo hep iki çizgi de kıpkırmızı olunca ilişkiye giriyorsun.Benim 2 Gün üst üste kırmızı çıktı ve 4 gün üst üste ilişkiye girdik.garanti olsun diye :) oldu işte

Ya ben çok mu kaz kafaıyım anlamadım, nasıl yani şimdi diyelim benim bugün çift çıktı hemide kıpkırmızı, bugece mi ilişkiye giriyoz yarın mı yoksa 4. gün mü
:44:

Ya ben çok mu kaz kafaıyım anlamadım, nasıl yani şimdi diyelim benim bugün çift çıktı hemide kıpkırmızı, bugece mi ilişkiye giriyoz yarın mı yoksa 4. gün mü

canım normalde gün aşırı ilişki iyi diyolar ya kırmızıyı görüyosun ertesi gün ilişki yaşıyosun sonra 1 gün arayla devam ediyosun sonra hayırlsı inş.diyosun ama olduktan sonra ogün bile yapsan olur yani...

ya ben çok mu kaz kafaıyım anlamadım, nasıl yani şimdi diyelim benim bugün çift çıktı hemide kıpkırmızı, bugece mi ilişkiye giriyoz yarın mı yoksa 4. Gün mü

çift çizginin çıktığı gün ertesi gün kesin girmelisin.ondan sonraki 2 günde gir istersen :)

canım normalde gün aşırı ilişki iyi diyolar ya kırmızıyı görüyosun ertesi gün ilişki yaşıyosun sonra 1 gün arayla devam ediyosun sonra hayırlsı inş.diyosun ama olduktan sonra ogün bile yapsan olur yani...

çift çizginin çıktığı gün ertesi gün kesin girmelisin.ondan sonraki 2 günde gir istersen :)

HAdi bakalım bu ayda öyle deneyelim, gelsin artık bu nazlı bebişler

daha benm kanımda hamillik sıfırlanmadı gcen hafta 50 idi bgun tekrar kan verdim umarımsıfırlanmıstır tekrar baslicem calısmalara durmak yok yola devam :) ama içime dogdu senin hamile olacağın aynı şeyleri yaşadığım için his diyelim hadi hayırlısı güzel haberlerin hepimize umut olsun
aynen canım dün şirket dışında işlerim vardı ne olur olmaz diye ped koydum bende..
uyku valla ne desem anormal değil ama okadar kahveye uykusuzlukta çekmiyorum hep öyle yaptım ama 10 ay yordu beni canım ...
haklısın beyinmiz bedenle ve hormonlarla oyun oynuyor ..
ZATEN OGÜN YAPILAN TESTLERDE MAKİNADAN DOLAYI HATA ÇIKTI TSH TAHLİLİ TEKRARLANDI.
sakın bekleme düşükten sonra kolay hamiş kalınırmış hadi çalışınnnnnn bize müjde verin :KK1::KK1:

daha benm kanımda hamillik sıfırlanmadı gcen hafta 50 idi bgun tekrar kan verdim umarımsıfırlanmıstır tekrar baslicem calısmalara durmak yok yola devam :) ama içime dogdu senin hamile olacağın aynı şeyleri yaşadığım için his diyelim hadi hayırlısı güzel haberlerin hepimize umut olsun

evet tatlım kanda hemen düşmezmiş yengeminde öyleydi..allah bir daha yaşatmasın bebişin de hamileliğinde sağlıklı olsun..
çalışş tabii işin tam gazzz :KK1::KK1:ayyyyy canımmm inş ..doğru çıkar ve burada sevincimizi paylaşırız :21::21::21::21::KK9::KK9::KK9:

canlar ben geldimmmm sonucumu gösterdim kandada bir şey çıkmadı adetin 2. veya 3. günü gel dedi hormonlara bakıcak birde folik asit verdi eşinde ürolojiye görünsün dedi bakalım hayırlısı:KK49:

canlar ben geldimmmm sonucumu gösterdim kandada bir şey çıkmadı adetin 2. veya 3. günü gel dedi hormonlara bakıcak birde folik asit verdi eşinde ürolojiye görünsün dedi bakalım hayırlısı:KK49:

Ayy canım çok sevindim.. Kanda troitlerine falan mı baktı? hormon testleri için çağırdığına göre.. Eşin gitsin mutlaka ikna et. benimde temiz çıkmıştı 7 ay sonra gitti eşim meğer yavaşmış

İşş te geldiimm burdayımm... Kızlar çok kötüyüm be yaaa :2::2::2::2::2::2::2::2:
nolduuu kuzucummmmmm hastamısınnnnn:KK31::KK31:

hadi bakalım canım..adet gününde git herşey daha net belli olur..
eşindend sperm testi isteyecekler canım...

Mustafayı öldürdüler :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

yaa sorma akşam izlemedim sabah geldim izledimm...
öküz oturdu göğsüme gitmiyor...
gerçekte olan bir olayı böle gözler önünde seyretmek bana çok dokundu..
nasıl bir babadırki o evladını öldürtebilir..hemde ilzeyerekk yaaa...sonra birde kucağına alıp ağlaması yokmuu öldüresimm geldiii

X