Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

heeee yaaaaa akşam bende salya sümük ağladımmmm fenaydııı fenaaaa :2::2::84::84::84::84:

Akşam başladı bana bana kıymazsın dimi dedi orda başladım bitene kadar ağlar mı insan... Zor zar uyudum rüyamda gördüm sabah uyandım ağlıyorum işe geldim sersem gibiyim. İzleyemiyorum yine ağlıcam diye.. Burda konuşuyolar ayy ağlayasım geliyo... Nasıl vicdan nasıl insan sonra da kucağına aldı salak sersem

iş yerinde izledimmm içime öküz oturdu akşam daha detaylı izlicemmmm kesin ağlarımm bendee

evet bende öyleydim baştan sonra eşimde bak değiştircem dedi Sendemi vicdansızsın dedim
Yaaa celladları dövdü pis süleymanda yakalayın çabuk olun dedii ya çoştm iyice ooff offf
sonra eşim baktı aslında tarihte mustafa isyan hazırlığı yapmış ve tarihçiler o dönemde adalet buydu diyorlar

Cİhangir bağırdı ya abbiii abbii diye orda iyice coştum bende sonra mustafa çadıra girince pis sülümana sinirim bozuldu. cellatları nasıl dövdü mustafam... Tam kaçıyodu yakalandı reklama girdi düzeldim biraz sonra kucağıma aldı küçük halini gördü orda aaalllaaaahhhh nasıl akıyo göz yaşlarım ayy yine fena ollduummm :2::2::2::2::2::2:

valla sonuç çıktısı vermedi neye baktı bilmiyorum internetten bakmaya calışıyom açılmıyor siteden sonuç bende merak ediom devlet hastanesine mi gitmişti eşin?

evettttt cihangir de içimi parçaladı zaten mustafanın üzüntüsünden 10 sonra falan oda ölücekmiş
Ne küfür ne hakaret yedi akşam adam varyaaaaa

valla sonuç çıktısı vermedi neye baktı bilmiyorum internetten bakmaya calışıyom açılmıyor siteden sonuç bende merak ediom devlet hastanesine mi gitmişti eşin?

Yok canım özel e gitti.. en fazla 5 en az 3 gün perhiz yapacaksınız çalışma yok.. Devlete gidecekse 1 yılı geçti olmuyor desin...

evettttt cihangir de içimi parçaladı zaten mustafanın üzüntüsünden 10 sonra falan oda ölücekmiş

Halit ergençede sinir oldum... Yönetmene de ne var değiştirselerdi ölmeseydi de başka yere sürgün falan edilseydi.. veya savaşta öleydi :44::44:

kızzz sonuçta esinlenmiş oldukları için geçmişten ve o dönemden yansıttılar bazı gerçekleriii,ama tavan yaptı akşam herşey :2::2:

bu tarihte yapılan en büyük hataydı osmanlının sonunu getirdilerr...
ben çok kötü oldumm ya mafoldummm..
sonra ne ağlıosunnn süleymennn..

kızzz sonuçta esinlenmiş oldukları için geçmişten ve o dönemden yansıttılar bazı gerçekleriii,ama tavan yaptı akşam herşey :2::2:

bu tarihte yapılan en büyük hataydı osmanlının sonunu getirdilerr...
ben çok kötü oldumm ya mafoldummm..
sonra ne ağlıosunnn süleymennn..

O hürrem yok mu o hürremm... Kendi oğlu esas isyan edecek beyazıd ordu kuracak onu da öldürecek sülüman.. Babası öldüreymiş keşke zehirli kaftanla sinir sülüman

evett cihangir dayanamıcak ve ölecek...hürrem bir evladının daha ölümüne sebeb olacakkk

O hürrem yok mu o hürremm... Kendi oğlu esas isyan edecek beyazıd ordu kuracak onu da öldürecek sülüman.. Babası öldüreymiş keşke zehirli kaftanla sinir sülüman

ayy beyazıtıdamı sülü öldürecek ben onu selim öldürcekk zannediyorumm...
akşam beyazıt nerdeydi canım yaa..o engel olmak isterdi..o selim gibi sülü gibi değilll

o hürrem yok mu o hürremm... Kendi oğlu esas isyan edecek beyazıd ordu kuracak onu da öldürecek sülüman.. Babası öldüreymiş keşke zehirli kaftanla sinir sülüman

koskoca osmanlıyı karıştırdı pis hürreem..ama aynı acıyı kendiside yaşıcak evet beyazıd ta mustafa gibi öldürüleck..sülman yırtmış canım ozaman

evett cihangir dayanamıcak ve ölecek...hürrem bir evladının daha ölümüne sebeb olacakkk
kaçtane evladını vermiş olacak toprağa..aman allahımmm..vicdan azabından ölmesi lazım :18::18:

ayy beyazıtıdamı sülü öldürecek ben onu selim öldürcekk zannediyorumm...
akşam beyazıt nerdeydi canım yaa..o engel olmak isterdi..o selim gibi sülü gibi değilll

Beyazıt saltanad naibi olarak sarayda kaldı... Beyazıd selim ile didişecek ordu kuracak irana kaçıcak sülümanda selimi tutacak onu orda öldürtecek...

ben 1 evladım olsa canımı veririmmm yaa...tahtta kalmak uğruna hemde oğlunu katlediyorrr böle birisi insan olamaz benim gözümde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…