Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

bu yumurtalama testini ben hiç yapmadım ama ben düzenlü dotora yumurta takibi yaptırıyorm haftada baktırıcam aralık ayında heergün gidiyordm düşükten sonra tedavi baslanmaz dediler gitmeye cekınıyorm sımdı haftalık gıdım dıyorm

kesinlikle ovulasyon testini öneriyorum kızlar.En azından doğru zamanı yakalamış oluyorsunuz.ben de aylarca uğraştım kısır mıyım falan diye düşünmeye başlamıstım.Meğerse zamanlamamız yanlışmış.Sizde sakın moralinizi bozmayın

ağzından bal damlıyorrrrr ayyy inşallah rabbim benide ve benim gibi isteyen herkeze o duyguyu yaşatır ..
hatta biraz önce oldum sandım ama wc gttim yok..aslında benim umudum yok ta yine de rabbim bilir .
progestron testim pek iç açıcı değildi ondan dolayı bebiş varmıdır bilemiyorum..
haklsın tedbiri elden bırakmamak lazım yinede kahveyi tadımlık olarak içerim yüklenmem ...varyaa içindeki ses doğru çıkarsa benden hediyeni iste

huuuuuuuuuuuuuuuuuu :))) adamı baştan çıkart sonra öyle böyleeee..
çalış çalışşş belki böyle olunca bebiş gelcekkkk

canım zamanlama yalnışmış dedin ya...kaçıncı günde ovülasyon oldu senin merak ettimm
huuuuuuuuuuuuuuuuuu :))) adamı baştan çıkart sonra öyle böyleeee..
çalış çalışşş belki böyle olunca bebiş gelcekkkk

kız vallahi birşeyy yapmadımmmm nasıl oldu bilemedimmmm

canm bende regl olcak gibi hissediyordum ve bende pet koymustm işe gelirken hamileysen eger öyle oluyomuş uykunda geliyorsa kesin hamilesin zatenbu olay beyinden gelen psikolojik birsey progeston hormonuda beyinden geliyorsen önce kendin inan bu ay olmazsa dier ay kesin olucak de o hormonu salgılar vucut bak ben 26ocakta düşük yaptım doktorum 1 ay bari bekle dedi beklemicem kurtaj olmadm cunku ndenbekleym düşükten sonra hemen olur dediler umdumu kayetmedm beklıyorm yumurtlama zmanımı:)

NOLMALDE ADETİN BİTİMİNDEN 10 İLE 20. GÜNLERİ ARASINDA YUMURTA ÇATLIYO DEDİLER VE BEN 30-32 GÜNDE BİR REGL OLUYORUM. 24. GÜN OVULASYON TESTİ POZİTİF GÖSTERDİ.O GÜN BERABER OLDUK

anladım canım...geçen ay benimde öle oldu sanırım...
çünkü adetimde gecikti ve ovulasyon denen akıntı bende de geç gelmişti..
şimdi anlıyorum geç yumurtladığımı o zaman..
nese bu ay çalışmalara tam gaz devam

aman canım olacaksa olur boşver adamı üzmeee alarm kurmuş gibi onlara yanlış böle şeylerrr

Ben valla o akıntı,şiş v.b ovulasyon belirtilerini hiç anlamıyordım.o yüzden test aldım.aylarca boşa üzülmüşüm diyorum şimdi.sende al cnm fazla pahalı bir şey de değil.

Ben valla o akıntı,şiş v.b ovulasyon belirtilerini hiç anlamıyordım.o yüzden test aldım.aylarca boşa üzülmüşüm diyorum şimdi.sende al cnm fazla pahalı bir şey de değil.
Şimdi test aldım kırmızı çizgi çıktı diyelim hemen o gün mü ilişkiye giriliyor?

hıı bana diyor zaten bu akşam akşam mesaisi varmı diyeee

yok deseydinn ya<rın akşam var ama hazırlıklı ol falan kız geçen benmde uynadık işe gelicez adetimde yeni bitti 1 gün önce olsun dio sırnaşıo diorum işe gitcez geç kalıcaz yok illa olacask neyse sonra dio kes,n bu ay hamilesinn hadi bakalım dedim inşşş...onlar öle dinlemezzz kuzum dinlemezzz..

aynen canım dün şirket dışında işlerim vardı ne olur olmaz diye ped koydum bende..
uyku valla ne desem anormal değil ama okadar kahveye uykusuzlukta çekmiyorum hep öyle yaptım ama 10 ay yordu beni canım ...
haklısın beyinmiz bedenle ve hormonlarla oyun oynuyor ..
ZATEN OGÜN YAPILAN TESTLERDE MAKİNADAN DOLAYI HATA ÇIKTI TSH TAHLİLİ TEKRARLANDI.
sakın bekleme düşükten sonra kolay hamiş kalınırmış hadi çalışınnnnnn bize müjde verin

canım parasından değilde neen bilmiyorum almadım..
bu ay klomende kullanıyorum..
bugün alayım eczaneden..
9.günümmm

hahahah...dünde bana öle dio belki böle hamiş kalırsın diye..
çocuk kandırıo sankiii

Şimdi test aldım kırmızı çizgi çıktı diyelim hemen o gün mü ilişkiye giriliyor?

test de aynı gebelik testi gibi C ve T çizgileri var C olan hep kırmızı çıkıyo T de silik silik görünüyo hep iki çizgi de kıpkırmızı olunca ilişkiye giriyorsun.Benim 2 Gün üst üste kırmızı çıktı ve 4 gün üst üste ilişkiye girdik.garanti olsun diye :) oldu işte

aynen dimii he he dedim bende zaten inş.dedikleri gibi olurrr

ben bir wc ye gideyimm kızlar oradan yemeğe..oradanda bahçeye çıkarız öğle arasnda bir çay içeriz kızlarla..öğle sonu görüşürüz öpüldünüzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…