Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

canm kahvenin cok zararı oluyormus gunluk 300grdan fazla kafein cok zararlıymıs lütfen içme bn düşükten sora sigaray artırdım gece kalkıp içiyorm artık ama kahveden tiksindim sebeb oldu düşüğe diye. çok emek vermiştim 2 ay byunca hergün gidip yumurtalıklarıma baktırıyordm doktor dahı artık bıkmıstı hergun gelmenıze gerek yok bu yumurta bırden cıkmaz yavas yavas buyur dedıgı halde hergun gittim. EVET KESİNLİKLE SOĞAN SUYUNUN FAYDASINI GÖRDÜM ben adet olunca içmedim cunku adet düzensiz di ben klomenle yumurtlama olmayınca içtim ve faydasını gördüm

aynı benimm eşim...bana diyor çok stres yapıosun olur zamanı vardır daha bilmem nee..uyuz oluyorumm yaaa

USG alttan bakmamı demek, aman iyi benimde temiz çıkmıştı o

evet canım USG hem karından hem altttan bakılan cihaz..
senim baktırdığın vajinal USG.
peki senin kanda birşey çıktımı

Soğan suyuna başlayalı artık daha güzel besleniyorum,

Cipsti kolaydı hayatımdan çıkardım gibi bişey kahveyi daha da azalttım,

Cevize takmış buluyorum, keçiboynuzu pekmezi yiyorum, şimdi kuru incir de aldım ve bol bol su içiyorum adaçayı içmeye başladım.falanlarr filanlarrr

haklısın canım kahve ve demli çayda ..
malesef canım iş hayatında hiç eksik etmediklerimiz kahve çay sigara ..ne bilim ben geçen ay 1 hafta önce geldi 12 ocakta adet oldum..hesaplamalara göre 9 unda olmam lazımdı şimdi benim 1 günümmü geçti 3 günümmü..ama hissediyorum bugün artık kesin olurum gelsinde içicem soğan suyunu bende yaptım tatlım 2 ay kullandım klomen ve yumurta takibi nasılda hevesle giderdim acaba büyüdülermi diye ahhh ahhh

Aynen aynen, valla alttan baktı, karından ultrasonla baktı bir de rahimden ultrasonla baktı bir sorun yok yumurtalıkların temiz dedi, smear testi yaptı o da temiz çıktı ilişkiden sonra poponun altına yastık koy dedi, ama kan tahlili ve horman tahlili falan yapmadı, zaten bebek olmuyo diye değil o z aman yara var diye gitmiştik iltihap çıkmıştı

Herkese merhaba kızlar,

Bende uzun zamandır forumu takip ediyordum ama ilk kez yazıyorum.Sizlerle bir bilgiyi paylaşmak istedim.
Eşimle 1 yıla yakın süredir çocuk istiyorduk.Artık son aylarda adet olduğumda ağlar hale gelmiştim.Etrafımızda tanıdıklarımızın çocukları olduğunda sevinemez hale geldim.Sonra kendi kendime kötü düşünme deyip dualar ettim.
2 ay önce internetten ovulasyon testi aldım kızlar.adetim bittikten bir hafta sonra her gün günde 1 kez ovulasyon testini uyguladım.Çift çizgi yakaladığımızda 2 gün üst üste beraber olduk.
Dün akşam da evde hcg yaptım ve öğrendim ki hamileymişim

Umarın en kısa zamanda Allah tüm isteyenlere verir.
Sevgiler...

ayy ne kadar güzel çok sevindimm canım Rabbşim kucağına almayıda nasip eder inşşşşşRabbim bütün bebek isteyenlere nasip eder inşşşş bu güzel duyguyuu

bende de iltihap çıkmıştı canım..
banada poponun altına yastık koy..ve 1 saat ayağa kalkma dedi..
o 1 saat hiç geçmiyor yahuuu

Ayyy ne güzelll biraz bize de sürtün kız bende önümüzdeki ay ovülasyon testi alıp ilişkiye gircem, birde öyle deniyelim bakalım. Sende sağlıkla bebeğini kucağına al inşallahhh, Rabbim acısını göstermesin.

bende de iltihap çıkmıştı canım..
banada poponun altına yastık koy..ve 1 saat ayağa kalkma dedi..
o 1 saat hiç geçmiyor yahuuu[/QUOTE]

Ben 1 saat değil yarım saat anca kalıyom, bak aklıma ne geldi bigün o iş bittikten sonra banyoya gidip sıcak suyla yıkamıştım tabi bebek istemiyom ya o zamanlar ya ben ne salakmışım

CANM İÇİMDEN Bİ SES HAMİLESİN DİYOR ÇÜNKÜ HAMİLEYKEN AYNI REGL OLUCAKMIŞSIN GBİ HİSSEDİYORSUN BENDE ÖYLE OLMUŞTUM BUGUN YARIN OLUCAK GİBİYDİM AMA HAMİLEYMİŞİM UYKUDA COK OLDUGU İÇİN KAHVE İÇİYORDUM uyku yorgunluk regl olucak hissi inanki bunlar hamilelik belirtisiymiş bence sen kahveyi bırak ve dikkat et

canım benim eşimde artık yumurtlama lafından bıkmış hayatımız yumurtlamayla klomenle iğneyle başka lafın yok dyor sen yazmısınya nasıl olsa olur diyor benmkide aynen düşükten sonra özellikle bak oluyormuş çocugumuz takma rahat ol diyor tüm cevayı biz cekıyoruz benm eşim bebeği benden cok istiyor ama adamı bıktırdım gercekten yumurtlama diye diye
ya çocuk konusunu konuşamıyorum..
bana kafana çok takıosun olur nasılsa diyor..
sinir ediyor beniii...
umursamıyor diye üzülüyorum bezennn

Ben 1 saat değil yarım saat anca kalıyom, bak aklıma ne geldi bigün o iş bittikten sonra banyoya gidip sıcak suyla yıkamıştım tabi bebek istemiyom ya o zamanlar ya ben ne salakmışım

ya onu bende yapmıştımmm şimdi aranıorumm işteee

valla ben hiç hamile kalamadımki...ama eşim rahat..
daha yeni evliyiz..
sen sıkma canını olacaktır diyor..
umursamıyorr yaaa

kızlar dün eşim sinir etti beni yaa biz salı akşamı çalışma yaptık..tutturdu dün akşam olacakta olacak..
ya diyorum gün aşırı olması lazım olmaz diye..
başlarım senin sperm kalitene başlarım yumurtlama tarihine dedi olan oldu..
adam çileden çıktı sonundaaa

olur inşallah zamanı gelince mevlam verir burda okuyorm okdar uğraşan tüp bebek yapan sonuç hüsran okdar kişi varki onları okuyunca şükrediyorum allahım önce hiç olmayanlara derman versin

daha yeni evliyiz..
umursamıyorr yaaa[/QUOTE]

olur inşallah zamanı gelince mevlam verir burda okuyorm okdar uğraşan tüp bebek yapan sonuç hüsran okdar kişi varki onları okuyunca şükrediyorum allahım önce hiç olmayanlara derman versin
ya onu bende yapmıştımmm şimdi aranıorumm işteee

daha yeni evliyiz..
umursamıyorr yaaa

evet buda benmkinin tıpkısının aynısı başlarm yumurtnada sperm kalitenede lafını bnde cok duydum yazdıklarını okuyunca kendimi buluyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…