Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

bu içeceğim ilaç hamilelerinde içtigi bir ilaç kuzum o yüzden zararı değil yararı var

kızlar 4 ünde adet oldum yumurtlama günüm falan olamaz daha 1 hafta bile olmadı adetim biteli kireç gibi beyaz bir akıntım var nedir acaba.zaten adetimde normalinden az sürdü nedir ki acabaa

Son düzenleme:
kızlar 4 ünde adet oldum yumurtlama günüm falan olamaz daha 1 hafta bile olmadı adetim biteli kireç gibi beyaz bir akıntım var nedir acaba.zaten adetimde normalinden az sürdü nedir ki acabaa

canım hiç belli olmaz kuzum...adetten 1-2 gün sonra hamile kalanlar var..o yüzden o akıntıyı gördüğün anda kaçırmıcaksınnn

GÜNAYDINNNNNNNNN

canlar günaydınn nasılsınız bugün 9 10 da kadın doğum da randevum var bakalım dua edin neden gelmio bu bebeiş öğrenicem inşallah tavsiyeniz var mı doktora sormam gereken?

2 ay boyunca yumurta takibi yaptırdım yumurta tembelliğim oldugu için klomen kullandım klomende hemen yumurtamı geliştirmedi sonra annemin tavsiyesiyle soğan suyu kaynattım içtim ve 3 gün içerisinde müthiş ve kasık agrısıyla doktora gittim yumurtamın buyudugunu söyledi o ara yine annemin tavsiyesiyle kuru incirde yiyordm günde 3tane . . neyse yumurta catlatma iğnesiyle yumurtam catladı ve hamile kalmışım haberm yok ÇÜNKÜ KAN TESTİNİ 9 OCAKTA YAPTIRDIM 11 OCAKTA YAPTIRSAM KANIMDA CIKARMIS regl olamayınca tekrar kan testi yaptırdm3 hafta sonra kan değerim 1000 küsürdü şok oldm ağladım eşimi aradım oda agladı çok mutlu olduk ama sonra düşündüm ben erken yaptırdıgım testte hamile olmadıgımı ögrendiğimde tüm cabam bosa gitti diye herseyı yapmış aglamıs stres yapmıstım hatta 15kg suyu arabadan asonsöre kadar ben tasımıstm bu gibi bircok sey neyse hayırlısı değilmiş 4 gün sona kanamam geldi ve işin en kötüsü kanamam birkaç damla geldi ama gittiğimiz hiç bi hastanede gece doktor bulamadık birinde getirttik oda hiç birsey yapmadı çok küçük bırakalım düşsün dedi saglıklı olsa düsmek istemezdi dedi şimdi iğne serum veririm durdururuz ama ya sakat olursa dedi saglıklı bebek düşmezdi gibi sacma sapan seylerle sinirimi bozdu hatta prpgestanıda bırak cabuk düşsün dedi okdar emeğimemi yanayım HAMİLE OLDUGUMU GEC ÖGRENMEMEMİ YANAYIM ERKEN TEST YAPTIRMAMAMI HAMİLE DEĞİLİM SANIP SİGARA NESCAFEE YE KENDIMI BOGMAMAMI YANAYIM . . .surekli uykum geliyordu işyerinde sureklı uyukluyordm bende sürekli kahve yaptırıyordum stresten sigaradaa bence düşmesine neskafe neden oldu cunku cokk içiyordm bilsem içermiydim uykum cok diye içiyordm megerse gebeliktenmişs

canım hiç belli olmaz kuzum...adetten 1-2 gün sonra hamile kalanlar var..o yüzden o akıntıyı gördüğün anda kaçırmıcaksınnn

GÜNAYDINNNNNNNNN

günaydınn canımmm...kocam yok canım yaaa tühh yaaa neyseki yarın geliooo

canlar günaydınn nasılsınız bugün 9 10 da kadın doğum da randevum var bakalım dua edin neden gelmio bu bebeiş öğrenicem inşallah tavsiyeniz var mı doktora sormam gereken?

Günaydınnn, hadi bakalım umarım canını sıkacak birşeyler yoktur, güzel haberlerle gel.

canımmm hormonlarına falan baktır..
aklıma gelmiyor şu anda birşey..
inş tertemizdir birşey öıkmaz

canım üzüldümm yaaa ama işte o bebeğin ömrü o kadarmış...
annemler soba kovaları kaldırırlarmış..çamaşır yıkarlarmış bak yinede düşmemişiz..
rabbim o çocuğua nefes verse kimse onu düşüremez..
eğer ilk haftalarda düşük tehlikesi fazla ise bebek durmuyor ise doktorun dediği gibi o bebeğin anormali olma ihtimali fazla canım..
şimdi kendini toplayıp tekrar denemelisin..demesi kolay biliyorum..senin içinde çok zor onuda biliyorum..
ama kendini suçlama kahve falan birşey yapmaz bebeğe..

günaydınn canımmm...kocam yok canım yaaa tühh yaaa neyseki yarın geliooo

o zaman yarın hemen başlıosunuzzz

Son düzenleme:
Kızlar benim beklenmeyen ya da istenmeyen diyelim misafirlerim yola çıktılar galiba

Dün hafif kanlı akıntım geldi ama sonra durdu şimdi ses yok ama arada hafif kasıklarım ve karnım ağrıyo,

Bugün yarın gelirler uyuzlar

Eşim de zaten doktora gitmek istemiyormuş bu ayda deneyelim diğer ay gideriz diyo ben de sinirlendim sen istemiyorsan ben hiç istemem gitme dedim, bu seferde tamam giderim dedi ama ben istewmiyorum naparsa yapsın

aynen dediğin gibi ömrü olsa nefesi olsaydı bu dünyada neler yapsamda düşmezdi teselli oluyorm arada kendimi sucluyorm cok kahve icçiştim kısmet

hep başlıozda işte bakalım hayırlısı

geldim kızlar alttan baktı temiz dedi kan verdim işte 2 den sonra çıkacak sonucum inşaşalh temiz çıkar nelere yapabilirim diye sordum kan sonucuna göre konuşalım dedi

canım bu erkek milleti öle..
sanki biz bir taraflarımızı açmaya çok niyetliyiz.
her ay gidip o kontorle gitmeti çok seviyoruz..
bende eşimle tartışmıştım ama gidip vermişti

aynen dediğin gibi ömrü olsa nefesi olsaydı bu dünyada neler yapsamda düşmezdi teselli oluyorm arada kendimi sucluyorm cok kahve icçiştim kısmet

öle deme canım suçlama kendinş..
Kuranda bile yazıo annenin bebeğinden haberi olmadan yaptığı hiçbirşeyden sorumlu değil..o anda o bebek rabbime emanet diye..
seb sıkma canını artıkk

hep başlıozda işte bakalım hayırlısı

amann yaa valla öleeee

geldim kızlar alttan baktı temiz dedi kan verdim işte 2 den sonra çıkacak sonucum inşaşalh temiz çıkar nelere yapabilirim diye sordum kan sonucuna göre konuşalım dedi

hadi canım USG nin temiz çıkması ne güzel inş kanda iyi gelir tatlımmm

çooookkk geçmiş olsun canım..rabbim inş birdahakine sağlıklı bir hamilelik sağlıklı bir evlat olmasını nasip eder..olacağı varmış sen ne yaparsan yap tutunmıcak sa tutunmaz.kendini üzme rabbim tez vakitte yine sevindirsin..senide bizleride hepimiz müjdeler verelim
soğan kürü işine yaradı sanırım bu ay adet olunca bende içicem kısmetse..
bende adet olucam nasıl olsa diye kahve ve sigaranın dibine vurdum ama kesin olucam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…