Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

geçen ay benimde olmuştu..
yumurtlama kanamasıymış dr.sordum bu iyi bişey dedi hatta güldü..
gerçi benim tahlillere bakarsan yumurtlamamışımda.
ama sen bu zamanı iyi değerlendir

ümitleninirim sizle sevnirim tatlım ama bir anda böle bana pes etmek denir gibi bi hissiyatım var hayatım da ilk defa ipin üstünde cambaz gibi hissediyorumm bir tek de sizlere gercek anlamda hissiyatımı döküyorum
bizlerde aynıyız canım yaa..ben böle eşimle bişe konuşamıyorummm

geçen ay benimde olmuştu..
yumurtlama kanamasıymış dr.sordum bu iyi bişey dedi hatta güldü..
gerçi benim tahlillere bakarsan yumurtlamamışımda.
ama sen bu zamanı iyi değerlendir
dün çalıştık yarında çalışırız bakalım şekerimmm

bende adet olmadım kasıklarım agrıyıp agrıyıp duruyo test de yaptım 2 hafta önce gene negatif dedi gögüslerim şişti ama tık yok anlamadım gitti
hiç iyi değilim bugünnn yaaa
al benden de okadar
bizlerde aynıyız canım yaa..ben böle eşimle bişe konuşamıyorummm

bide koca olacaklar hayatımızı paylaştımız insanlarla konusşamıyoruz bile

ya çocuk konusunu konuşamıyorum..
bana kafana çok takıosun olur nasılsa diyor..
sinir ediyor beniii...
umursamıyor diye üzülüyorum bezennn

ama heran olcakmış gibiyim aslında 21,günü yapılan progesteron testim de hiç iyi değildi demek yok diyorum..
ama bi yandan da acabamı diyorum..ki eminim yok.2 gün önce bende yaptım malesef yok.
geçen ay 1 hafta önce oldum bu ay ondan gecikti sanırım..

canım kaç çıktı progesteron testi..
benim geçen ay 10,58 di ama hamiş değildim..
burada 50 çıkıp hamiş olmayan ama değeri 5 olup hamiş olanları okudum ben..
mesela ben 18. gün dayanamayıp test yaptırdım 1 küsür çıktı..
21.gün tekrar yaptırdım 10 a çıktı değer..
aslında bu yumurtladıpın güne göre değişiyor bence..

şu yumurtlama günleri hem komik hem sıkıntılı..
eşim diyoki ödev cetveline bak bakalım ne var ne yok çalışma varmı

benim eşim sinirleniyor...
ne bu böle yaa diyor mesai saatine uyar gibi diye..
ama yapccak bişi yokkk

ya çocuk konusunu konuşamıyorum..
bana kafana çok takıosun olur nasılsa diyor..
sinir ediyor beniii...
umursamıyor diye üzülüyorum bezennn
ben sadece o bebek konusunda değil bu aralar kedi köpek bizim yanımızda uslu iki cici hayvan givilerdir düşün bir yandan stres bir yandan iş off bazen valla her seyi satıp tek başıma vurup kafayı yiyesim geliyor ama kocamıda bir yandan seviyorum 2 gün önce ortada ful yok yumurta yok birbirimizi yedik durduk onun bazen ses ini bile duymak istemiyorum bu senet işlerinin stresi bizi yedi bitirdi her gün daa da yaklaşıyoruz ödeme gününe :2:

ben belki gene yaparım ama hiç sanmıyorum bnde ilaç kullanacaktım bende bebek için doktorun verdiği kullansammı kullanmasammı kararsız kaldım

oyy canım yaa Allah yardımcınız olsunn vallahii..gerçekten üzülüyorum size..

haklısın bazen değerlere göre değişebiliyor.
ama benim 1,55 mi ne 2 ye yakın bir rakamdı pek umudum yok zaten oldum olucam gibi hatta ped koydum bugün dışarda işlerim vardı ansızın yakalanmamak için.
değerlerin çok iyi maşallahhhh

benim eşim sinirleniyor...
ne bu böle yaa diyor mesai saatine uyar gibi diye..
ama yapccak bişi yokkk

aynen ama ne yapalım kıymetli bikaç günümüz var gelde yapma.. kavga edesim bile varsa uymuyorum ozamanlar çıkar dünyasıııı

ne ilacı ki istersen bekle bikaçgün daha da olursan rahat içersin canım..bakalım bu akşamıda atlatalımda olmadı yarın yapcam test..
yok ama kesin olurum

oyy canım yaa Allah yardımcınız olsunn vallahii..gerçekten üzülüyorum size..
valla tatlım hayatımda diyorum ya hiç böle hissetmedim diye ipteki cambaz gibi düşsem kesin bitecek hersey dursam ip kopcak yürüsem bir dert su anda öleyim sigaraya vurdum kendimi
ne ilacı ki istersen bekle bikaçgün daha da olursan rahat içersin canım..bakalım bu akşamıda atlatalımda olmadı yarın yapcam test..
yok ama kesin olurum

yok zaten doktor vermişti ilacı düzensiz adet oldugumdan hamile kalmamı kolaytırsın adetimi düzenlesin diye ama sanırım onuda içmicem cocuk istemeyn bir eşten nasıl bebek yapabilirimki hamile kalırsam da mutlu olurum ama hevesim kursagımda kalır

hımmm gebe kalırsam zararı olurmu diye sordunmu canım..
öyle düşünce inşallahh herşey yoluna girer huzurun hep daim olur..çok iyi anlıyorum bazen eşimle tartıştıkmı aman olmazsa olmasın diyorum sonra allahım affet ne olursa olsun sağlıklı hayırlı evlat ver diyorum..rabbim inş tez vakitte sıkıntılarını giderir tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…