Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

eee noluo sonraa
orada herkez bakıyorrr görüyorrr aaa bu tedavide varmış falan diyeee...
aman iite birşey olmuyor..birbirimiz hakkında biligileri orada bulabiliyorz..burada sürekli sorcağımıza oradan bakıp yorum yapabiliyoruz

orada herkez bakıyorrr görüyorrr aaa bu tedavide varmış falan diyeee...
aman iite birşey olmuyor..birbirimiz hakkında biligileri orada bulabiliyorz..burada sürekli sorcağımıza oradan bakıp yorum yapabiliyoruz

benim hiçbirşeyim yok yaşım birde adet olduğum tarih dışında

kocamla dün oturup düşündük ikimizde orunmıcaz ama cocuk olsun diyede urasmıcaz ona hak verdim sonucta oda dış faktörlerden dolayı böle düşündüünü söledi bende neden istediklerimi anlattım onada hak verdimiz sözledim ortak kararla korunmıcaz ama bu konunun üstündede durulmıyacak daha cok birbirimizi ümitlendirmicez

istediğiniz kadar böle karar verin kuzuvumm...korunmadığın anda acaba hamile kaldımmı diceksin yine..
her ay bat bekliceksin gör bak..
çünkü içten istek bitmediği sürece böle oluyor..

haklısın isyancım ümitlenicem ama kocamda haklı oldugundan cok fazla sesimi cıkaramadım ama istiyorum hala ben

Bebek gelirse göbek adı belli yani

iyi canım senden nabr hiç konuşamadık senle sıkıntılar falan var sanıırm hiç birşeye takılma kendini de üzme herşeyi oluruna bırak

işlerin yogunlugundan stresten başımı kaldıramaz hale geldim bu aralar mutsuzum ferah bir nefes alma umuduyla yaşayıp gidiyorum işte

canım sende bizle birlikte ümitlenirsin burada atarsın stresini eşine belli etmezsinnn nolcakki.
sıkma canınııı

ümitleninirim sizle sevnirim tatlım ama bir anda böle bana pes etmek denir gibi bi hissiyatım var hayatım da ilk defa ipin üstünde cambaz gibi hissediyorumm bir tek de sizlere gercek anlamda hissiyatımı döküyorum

selammmmm kızçeler nasılsınız...
ben bugün pek katılamadım şirket dışında işlerim vardıda..
hızlıca okudum yaramaz bişeyler yokmuş sevindim..hepiniziiiii

ümitleninirim sizle sevnirim tatlım ama bir anda böle bana pes etmek denir gibi bi hissiyatım var hayatım da ilk defa ipin üstünde cambaz gibi hissediyorumm bir tek de sizlere gercek anlamda hissiyatımı döküyorum

canımmmmm.
sıkma canını gerçekten oluruna bırakmak sana fayda sağlıcak yıllarca aylarca kafamıza takıp kendimizi yıprattık..
kim ne zaman boşverse kafasını rahat bıraksa herşey oluyor bence sen de böyle yaptığın anda rahatlıcaksın..
adet oldun mu ? ben olmadım ama eminim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…