Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Ya bu arada bende yine hafif kanlı akıntı geldi artık yerleşme kanamasıdır umudumda gitti, galiba erkenden hastalanıcam :85::85:

OOoooooooooo İsyan hanımda burdayymmıışşş

kız hep geliom gidiomm ama kimse olmuyorrr yahuuu...
sen nerelerdesinn asıl....
dün yoktum ama iş yerinde internet yoktu akşama kadar çok sıkıldım...
bu arada mercimeğimiizin kesesini gördükkkkk

kız hep geliom gidiomm ama kimse olmuyorrr yahuuu...
sen nerelerdesinn asıl....
dün yoktum ama iş yerinde internet yoktu akşama kadar çok sıkıldım...
bu arada mercimeğimiizin kesesini gördükkkkk

Benimde işlerim çok yoğundu dün sabah girdim biraz sonra giremedim yine ama aklım ve dualarım sizinleee..

Ayy canım hayırlı olsun Allah Bizede nasip etsin... Bizim için bol bol Dua et olur mu

Benimde işlerim çok yoğundu dün sabah girdim biraz sonra giremedim yine ama aklım ve dualarım sizinleee..

Ayy canım hayırlı olsun Allah Bizede nasip etsin... Bizim için bol bol Dua et olur mu

elimden geldiğince hep ediyorumm canım hiç aksatmıyorumm inann...
çok ama çok güzel değişik bir duygu...Rabbim tez zamanda yaşatsınn inşş sizede....
benim mercimeğe arkadaşş gelsinnnn

çok ama çok güzel değişik bir duygu...Rabbim tez zamanda yaşatsınn inşş sizede....

Ammiin canımmm Aminn ağzına sağlıkkk... Bakalım artık eşime viteminlerden aldım bende incir havuç kürü devam... Önümüzdeki ay o dr a Mayısta da benim 1 yıl olacak... O zmanda ben giderim olmadı

Ammiin canımmm Aminn ağzına sağlıkkk... Bakalım artık eşime viteminlerden aldım bende incir havuç kürü devam... Önümüzdeki ay o dr a Mayısta da benim 1 yıl olacak... O zmanda ben giderim olmadı

canım iyi bir doktor araştırınn tabii..
kürler inş fayda eder canım..
ben havuç suyu içmiştimm onun faydası olduğunu düşünüyorum açıkçası...

canım iyi bir doktor araştırınn tabii..
kürler inş fayda eder canım..
ben havuç suyu içmiştimm onun faydası olduğunu düşünüyorum açıkçası...

İnşallah banada iyi gelir Bakalım alnımıza ne yazılmışsa o Allah hayırlısını nasip etsin tabii sağlıkla

Ay ayyy sayfada kıpırdamalar var

Caydin dün yaptım negatif çıktı ama akıntımda çok ben anlamadım normalde hastalanmama yakın bu kadar akıntım olmuyordu ama bu ayda böyle gelecek kırmızı uyuzları demek ki,

Aminnnn Allah' ım sesini duysun isyannnn ya

isyan hoşgeldin cnm tekrar hayırlı olsun
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşş

İnşallah Allah aratmaz canım bir an önce hamile kalırsın, sen ne kadar süredir istiyorsun.

ben 5 yılllık evliyim 1 yıldır istiyoruz olmadı.. eşimin sperm eksikliği var bu yüzdenmiş 1 ay önce öğrendik.. bitkisel kürlere başladık bakalım hakkımızda hayırlısı canım...

ben 5 yılllık evliyim 1 yıldır istiyoruz olmadı.. eşimin sperm eksikliği var bu yüzdenmiş 1 ay önce öğrendik.. bitkisel kürlere başladık bakalım hakkımızda hayırlısı canım...

Hayırlısı canım, inşallah sende en yakın zamanda hamile kalırsın..bizde nerdeyse 1 yıl olacak bebek isteyeli ama ne gelen var ne giden, sağlıkla gelsinlerde biz biraz daha bekleriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…