Hamile kalmak için denediginiz yöntemler? Fikirleri yazın lütfen

Hafif pco nın cok kafaya takılacağını düşünmüyorum adetleriniz düzenli ve yumurtalama görüyor iseniz.Aynı sorun benim eşimde çıktı şimdi bu ay bakalım test vs koşturacağız bakalım

Hafif pco nın cok kafaya takılacağını düşünmüyorum adetleriniz düzenli ve yumurtalama görüyor iseniz.Aynı sorun benim eşimde çıktı şimdi bu ay bakalım test vs koşturacağız bakalım
Adetim düzenli ayı ayına olurum ama olmadı esimdeki varikoselden sebep dendi de bakalım kur deniyoruz bu ay ne olcak ilk defa deniyoruz bitkisel kür de

Kızlar merhaba hamile kalmak için denediginiz yöntemler var mı ? Yada kullandığınız birşey burdan birbirimize fikir verip yardımcı olalım istiyorum
Her şeyi denedim. Bu ay hiçbişey denemiyorum cinsellik bile denemedim belki olur bunu da denemedim demiyim rahat olunca oluyo diyolar

Arkadaşlar yumurtalıkları üşütmemek te çok önemli ben üşütmüşüm ve iltihap olmuş mesela ayakları beli sıcak tutmak çok önemli yumurtalık iltihabı tüp tıkamaya kadar gidiyor

Her şeyi denedim. Bu ay hiçbişey denemiyorum cinsellik bile denemedim belki olur bunu da denemedim demiyim rahat olunca oluyo diyolar
Hahaha iyi yapmışsın buda bir seçenek sonuçta
Arkadaşlar yumurtalıkları üşütmemek te çok önemli ben üşütmüşüm ve iltihap olmuş mesela ayakları beli sıcak tutmak çok önemli yumurtalık iltihabı tüp tıkamaya kadar gidiyor
Hadi ya daha neler duyacağım

Bende aynı durumdayım.Nasıl bir kür bu canım?
L arginie kullanıyor eşim bide her sabah akşam keçiboynuzu pekmezi yiyor bende soğan kürü deniyorum bugün ilk içtim. İbrahim Saraçoğlu varikosel kur bir de soğan kürü yazıp izleyin videosunu olur mu

L arginie kullanıyor eşim bide her sabah akşam keçiboynuzu pekmezi yiyor bende soğan kürü deniyorum bugün ilk içtim. İbrahim Saraçoğlu varikosel kur bir de soğan kürü yazıp izleyin videosunu olur mu
İzleyeceğim teşekkürler.Ben soğan kürü kullanmasam çünkü hormonlarım adetim gayet normal bilinçsizce tüketmek istemiyorum ters etki yapar diye korkuyorum.İnşallah kısa zamanda hamile olursunuz bu soğan kürü nasıl fayda edicek benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Tabiki paylaşırım İbrahim saracoglunun videosunu izlemenizi tavsiye ederim

Doktor bana haftada 3 iliski yumurtlama günleri icin yumurtlama ve catlama gunu iliski iliski sonrasi avakado onerdi bide iliskide hemen ayaga kalkmamak vs onerdi ama henuz hamile kalamadim kalan bir arkadasimda ayni yontemlerle hamile kaldi
Avakado ne içindi? Nasil tüketin dedi? Detay verir misin canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…