hamile kalmak benim için bir hayal mi??

• Konu Sahibi meleğimsin
arkadaslar benim rahmimde yara var dr.zor hamile kalırsın dedi.aranızda bunun tecrübesini yasayan veya bişey bilen varmı??umutsuzum 4 aydır tutmuyor bu ay umutluydum bugün hastalandım...

• Konu Sahibi meleğimsin
ben ilk ay kaldım o düşükle snuçlandı ve düşükten sonraki ay da hamile kaldım şimdi gayet sağlıklıyız ben ve bebişim allah sanada nasip etsin allah isteyen herkese nasip etsina.s.

merhaba öncelıkle gecmıs olsun düşük yaptım demıssın,hemen ondan sonrakı aymöı hamıle kaldın.benımde ilk hamılelıgım ve düşükle sonuclandı senağlama ya bıdaha hamıle kalamassam yada kalırsam yıne düşerse dıye cok korkuyorum.kacıncı haftandasın ?inşallah hayırlı bı hamılelık gecırır ve saglıklı bı bebegın olur inşallah.ve Allah bebek isteyen herkeze hayırlısıyla nasip eder inşallah

• Konu Sahibi meleğimsin

canım moral cok önemli moralını süreklı yüksek tutmaya calıs ve dua et sürekli inşallah hayırlısıyla hamıle kalırsın.....
ve Allah hepimize (isteyen) nasip eder inşallah hayırlısıyla......a.s.:1hug:

• Konu Sahibi meleğimsin
benim rahmimde yara var.dr zor hamile kalırsın dedi bu konuda tecrübesi olanlar veya bişey bilenler lütfen bana yazın....

• Konu Sahibi meleğimsin

canim benim cok üzüldüm, Allah sifa ve saglik versin insallah...:Saruboceq:kafana takmamaya calis biliyorum hic kolay degil ama baska care yok...:1no2:Kismet ne zamansa o zaman oluyor ..dilerim sen de en kisa zamanda hayirlisiyla anne olursun...:teselli:umudunu yitirme canim,gun dogmadan neler dogar,,,,insallah senin de gunesin dogacak...sevgiler..a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin
Arkadasım inşallah senin de hayırlısıyla bir bebeğin olacak. Rabbim hepimizin gönlündekini versin. Amin...

• Konu Sahibi meleğimsin
Meleğimsin merhaba! Valla sperm sayısı hakkında bi fikrim yok ama pco hakkında için rahat olsun. Benim bi arkadaşım pcos hastasıydı ve çatlama iğnesine bile gerek kalmadan hamile kaldı. Başka bir arkadaşım yine pcos hastasıydı, 1. çocuk için 1 sene tedavi gördü ama çocuk doğduktan sonra da pcos geçmedi. Şu anda hem pcos hem de hipotiroid hastası ve kaza bebeği yolda Yani sen içini ferah tut ve olacağına inan yeter!

• Konu Sahibi meleğimsin
benim rahmimde yara var.dr zor hamile kalırsın dedi bu konuda tecrübesi olanlar veya bişey bilenler lütfen bana yazın....

canım öncelıkle gecmıs olsun.bence bır baslık ac ve orda sor.burda kımsenın sorunu farkedecegını pek sanmıyorum.baslık acarsan daha cok arkadasımız görür ve sana bu konuda bılgı verırler bence:1hug:

• Konu Sahibi meleğimsin

evet canım hemen o ay hamile kaldım ve başlarda düşük tehlikem vardı şimdi 11haftadayım ve gayet sağlıklıyız allah isteyen herkese nasip etsin canım yaa.s.

• Konu Sahibi meleğimsin
canım hiç kendini üzme boşuna. bende pco hastasıyım. 7 ay bebek için uğraştık, 7. ayda Allahım dualarımızı kabul etti.şuan 6 haftalık hamileyim Allahıma binlerce şükürler olsunki.
Hem pco hastası olanlar çocuk sahibi olamaz diye birşey yok ki, sadece diğer kadınlardan biraz daha uzun sürede hamile kalıyorlar. bak arkadaşlar neler yazmış, hiç sebepsiz bile hamile kalamayanlar var. Allah herşeyin zamanını bizden iyi bilir senin için ve diğer arkadaşlarımız için en hayırlı zaman nezamansa ozaman gönderecek meleklerinizi hayırlısıyla.
bende her adet olduğumda çok üzülüyordum. ama adetim bitince içime yepyeni umutlar doğuyordu yeni döneme mutluluk içinde başlıyordum, bu sefer olacak Allahın izniyle diye. ve dualarımız kabul oldu çok şükür. inanın hepiniz için dua ediyorum. Allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar verir en yakın zamanda inşallah canım benim

• Konu Sahibi meleğimsin
canım çok sağol ne güzel rabbim bu lütfu sana nasip etmiş inşallah bebişine sağ salim kavuşursun benim bu ay 10. ay oldu bizde az da olsa bi umutla bekliyoruz işte ama işte eşiminde sperm sayısı düşük şimdi keçiboynuzuna başladık bakalım inşallah artar..

• Konu Sahibi meleğimsin
inşallah canım kullandığınız şeyler Allah tarafından sebep olurda, sizde bu mutluluğu yaşarsınız en yakın zamanda

• Konu Sahibi meleğimsin
Kesinlikle hayir.bak 5 yildir polikistik over var bende hamileyim tatlim 7 haftalik.
Kesinlikle hayir bebek sahibi olacaksin inşallah allahin izniyle

• Konu Sahibi meleğimsin
kıslar bu pcosa hayıt otu iyi geliyormuş kullananınız ya da bileniniz varmı acep ben aldım hayıtı ama kararsızım çünküm bir sürü ilaç içiyorumm:çok üzgünüm:napsam acaba ern iyisi dr.a sormak ama onlada ayın başında randevum var bilsi olan olmayanlara duyurursa çok sevinirim canlarım..hihoyyyt

• Konu Sahibi meleğimsin
evet canım hemen o ay hamile kaldım ve başlarda düşük tehlikem vardı şimdi 11haftadayım ve gayet sağlıklıyız allah isteyen herkese nasip etsin canım yaa.s.

cok sevındım riskli dönemı atlatmana.ve bende bugun doktora gıttım muayeneye doktor hersey normal hamıle kalabılırsın bı ıkı ay ara versen yeter dedı.cok korkmustum bı sorun cıkcak dıye.neysekı bıse cıkmadı şükür ki.inşallah bebegını hayırlısıyla dogurursun canım ve Allah banada saglıklı ve hayırlı bı bebek nasıp eder inşallah.buarada ikimizde düzceliyiz.sen nerde oturuyosun

• Konu Sahibi meleğimsin

ben akçakocada oturuyorum :1hug:sen nerde oturuyosun canım eğer yakınsak tanışmak isterim a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin

• Konu Sahibi meleğimsin
EvET MALESEF BENİM İÇİNDE HAMİLE KALMAK BİR HAYALDİ DİYORDUM ALLAH'IM NE OLUR HAMİLE KALDIĞIMI GÖREYİM TÜP BEBEKLE İLK DENEMM TUTTE İKİZLERE HAMİLE KAMIŞTIM KUCAĞIMI DOLDURAMADIM KIZIM VE OĞLUMU KAYVETTİM 5.5 AYDA ŞİMDİ İSE BANA YİNE HAYAL GELİYOR SAĞLIKLI ŞEKİLDE KUCAĞIMA YAVRULARIMI ALMAK

• Konu Sahibi meleğimsin
canım üzme kendını ve toparla ve başla yeniden onları veren rabbım yenıden vermeye kadırdırr yeterkı o ol desin...........olacakk.inş. ........dua ileeeeeeeeeeee bak yenıgüzel bı cuma sabahı.........el aç ve iste.. o duaları makbul eyleyen inş dualarına cevap verecektırrrrrrrrrrrr .inşşşşşşşşşşşşşşşşherekese tatlı bebeişler vers kımseye böle bı acı yaşatmasın aslında bende kaorkuyorum bu imtıhen zor çunku ...am o dilerse.........................inşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…