hamile kalmak benim için bir hayal mi??

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar moralim çok bozuk dr.a gittim ve bende polikistik over çıktısenağlama dr. ilaç verdi eşiminde sperm sayısı az çıktı 16 mil ikimizde çok kötüyüz dr.um eşimi ürolojiye sevketti varikosel ameliyatı olabilir dedi işte kist var mı diye film çekilicek hormonlarına bakılıcakmış oysa ki ne kadar çok istiyordk çocuk sahibi olmayı şimdi ilaçlarıma başlicam sizce benim hamile kalma şansım çok mu az?

• Konu Sahibi meleğimsin

Canim bunlari size veren Allah. Sakin moralini bozma. Biliyorsun moral bu iste cok ama cok onemli. Ilaclarini kullan, doktorun ne diyorsa yap.

Bak ben bu ay pre-seed diye bir kayganlasitirici var, onu kullanicam bunu kullananlarin biraktiklari yorumlari okudum ve inan bana nerdeyse hepsi kullandiklari ilk ay hamile kalmislar. Bunlar arasinda pko hastaligi olan ve esinin sperm sayisi ve hareketliligi dusuk cikan iki ailede vardi. Onlarda hamile kalmislar hemde ilk ay. Bu bir kayganlastirici ve spermleri beliyormus. Bunu sana umut olsun diye yaziyorum. Hemen bunu kullan demiyorum, sen ve esin once bir kontrollerinizi tamamlayin, ilaclarinizi kullanin bakalim.

En onemlisi umidini sakin yitirme. Allaha sigin, bak boyle seyleri Allah kendine yaklasmaya vesile olsun diye verir. Bazilari ise yaklasmak Allahi bulmak yerine isyan eder, iste o zaman tamamen kaybedenlerden olurlar. Sen amman sakin boyle yapma. Dua et hergun. Allahtan hakkinda hayirlisini dile. Ama acele isteme sakin!

• Konu Sahibi meleğimsin
senden çok daha ümitsiz insanlar hamile kalıp bebek sahibi oluyor. pozitif düşün, moralini yüksek tutki herşey güzel olsun.a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin

sonuç alırsan bizede haber edersin di mi?:1hug:

• Konu Sahibi meleğimsin

canim isyan edermiyim hiç rabbim bizi de böyle siniyor sağol desteğin için ama umutlarimiz da çok azaldi canim birde bu jelden bişi anlamadim biraz daha açabilirmisin lütfenn..

• Konu Sahibi meleğimsin
canım benim durumum seninkinden daha kötü ama inan umutsuz değilim her ay bu ay olcak gözyle bakıyorum olması mümkün değil denilenlerin bile oluyor burda çok gördüm ben...
ben de pko luyum eşiminde normal spermi %3 düşün 2 kez aşılama denedim olmadı ama hala umudum var veren allah elimizden geleni yapıp takdiri ona bırakmalıyız

• Konu Sahibi meleğimsin
canim isyan edermiyim hiç rabbim bizi de böyle siniyor sağol desteğin için ama umutlarimiz da çok azaldi canim birde bu jelden bişi anlamadim biraz daha açabilirmisin lütfenn..

Banada kibele diye bir arkadas var bu sitede o onerdi. O da haziran ayinda hamile kalmisti ve 7. ayiydi denedigi, iste o ay bunu kullanmisti. Ama maalesef dis gebelik olmus, tupude gitti.

Bu kayganlatirici tupde imis. Bende siparis verdim bugun yarin gelmesi lazim. Ovulasyona yakin, her iliski oncesi bir tane tupu alip kullaniyorsun. Benim aslinda kayganlastiriciya ihtiyacim yok ama spermleri besliyormus ve bu kadar olumlu yorumu gorunce, dedim bunuda deneyim neden olmasin.

Iste yorumlari okudugum sitedeki bir ciftin bebek sahibi olma ihtimali %1 denmis doktorlari tarafindan ama bunu kullandiginin ilk ayi hamile kalmis. Istersen sana ozelden sitenin linkini vereyim, ingilizce biliyorsan oku.

• Konu Sahibi meleğimsin
slma arkadaşlar.ben 2 yıldır uğraşıyorum bebek sahibi olmak için.eşim ve benim test sonuçlarım ii çıktı.biyolojik yada fiziksel bir problem yok.ama olmuyor işte.öyle yada böyle olmayınca olmuyor.test sonuçları kötü olup bebek sehibi olan var...test sonuçları ii olup bebek sahibi olamayanlar var.bu test sonuçlarının altında da şöyle yazar genelde;BELİRLENEMEYEN SEBEP.herşeyin hayırlısı olsun.

• Konu Sahibi meleğimsin

Canim sen rahim filmi cektirdin mi? Genelde rahim filmi sonrasi kendiliginden gebe kalinabiliyor.

Bak sorunda yokmus ama iste demek ki daha zamani var Allah katinda. Allah buyuk canim dua etmeyi hic ihmal etme.

• Konu Sahibi meleğimsin
canım bende pcoluyum ve şuanda 10 haftalık hamileyim bende senin gibi düşünüyodum ve çok ağlıyodum allaha isyan ediyordum neden ben diye ama yapılacak şeyşer çok basit kafana takmıcaksın eşini ve kendini strese sokmayacaksın dr güveneceksin verdiği ilaçları saati saatine alaçaksın ve allaha dua edeceksin verecek olan o yapacak başka hiç bir şeyin yok hiç olmaz diye bişey yok olmasa benim de olmazdı şimdi toparlan ve kendine bi program hazırla ve harfiyen uygula ve sevgiyle kal.......

• Konu Sahibi meleğimsin
Allah şifanızı versin bende polikistik over hastasıyım evli olmamama ragmen bazen bende düşünüyorum.RAbbim hayırlısını nasip etsin inşallah

• Konu Sahibi meleğimsin

sağol canim sen ilaçlarini içtikten sonra mi hamile kaldin inşallah bende bir umut bekliyorum rabbime siğindim..pcolu oldğunu öğrendikten sonra ne kadar sürede hamile kaldin caniim..

• Konu Sahibi meleğimsin
ay canim kiyamam ben sana butun yazilarini takip ediyorum biyorsun hic uzulme moralini yuksek tut ben uc yildir isy=tiyorum bizimde sebepsiz olmuyo iste napcan burda asilama ya da tupde yapmiyorlar sorun olmadigi icin napalim kismet onun dunyaya gelecegi varsa olur dun bir arkadasimla gorustum kendisi dr artik tip o kadar ilerlediki diyor bir sekilde tup bebek yapiliyor diyo sen uzulme Allahdan umit kesilmez bende gun sayiyordum olmadi bu ayda bugun adet oldum yine besten baslicaz yarin ilaclara baslicam neyse cok yazdim galiba dualrimdasinn

• Konu Sahibi meleğimsin

yazdıkların o kadar tanıdıkki..pko,sperm azlığı....benim pko o kadar ilerlemişti ki 5-6 ay hiç adet olmuyordum,zaten ilaçlarla bile 2 ayda bir falan oluyordum..ama şuan hamileyim..aşılama neticesinde mutlu haberi aldım..ama arkadaşların dediği gibi mutlaka doktor kontrolünde ol ve doktoruna güven..tabi ondan da önce Allaha çok güven....a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin

canim çok sağol içimi rahatlattin valli seninde bebişin çok bekletmiş anlaşilan inşallah sağ salim kucağina da alirsin..

• Konu Sahibi meleğimsin

CANIM ÇK SAĞOL HER KONUDA YANIMDA OLMAN BENİ ÇOK SEVİNDİRİYOR İŞTE KEŞKE BAŞTAN GİTSEYDİK DR.A AMA HER ŞERDE VARDIR Bİ HAYIR RABBİME SIĞINIP BEKLİCEM ,LAÇLARIMI KULLANICAM SPOR YAPICAM SİGARAYI BIRAKICAM AYYY NELER NELER YAPICAM İYİ Kİ VARSIN İNŞALLAH İKİMİZDE KOCAMAN BAŞLIK BAŞARIZ HAYKIRIRIZZZ...:1hug:

• Konu Sahibi meleğimsin
ayyyy guzelim ne guzelll YAZMISSIN INSALLAHHHH birgun yazacagiz zaten burda olcak gibi degil en kisa zamanda Turkiyeye gelip orda asilama yaptirmak istiyorum uc yildir ilac almakdan biktim hayirlisi tabikide

• Konu Sahibi meleğimsin
sağol canim sen ilaçlarini içtikten sonra mi hamile kaldin inşallah bende bir umut bekliyorum rabbime siğindim..pcolu oldğunu öğrendikten sonra ne kadar sürede hamile kaldin caniim..

ben ilk ay kaldım o düşükle snuçlandı ve düşükten sonraki ay da hamile kaldım şimdi gayet sağlıklıyız ben ve bebişim allah sanada nasip etsin allah isteyen herkese nasip etsina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…