Aile Planlaması Hamile kalma korkusu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Ben de kendimi tebrik ediyorum ama var böyle bir şey :) geri çekilme olsa da olur yöntemi bence asla güvenilmez

Ebe emzirirken kullanamazsın deyip kestirip atmıştı, tek hormonlu hapı duymamıştım. Bir sorayım bakalım, teşekkür ederim bilgi için

Ebe emzirirken kullanamazsın deyip kestirip atmıştı, tek hormonlu hapı duymamıştım. Bir sorayım bakalım, teşekkür ederim bilgi için
Ben emziriyorum, emzirenler için olan doğum kontrol hapı var onu kullanıyorum ama adet düzensizliği yapıyo. İstersen ismini söyleyebilirim :)

Korunma konusuna kafanızın rahat olacağı bir çözüm bulmanız lazım. Kafanız hamile kalacağım mı kaldım mıya takılırsa aldığınız haz o anın büyüsü bozulur. Yüzeysel ilişki olmaz ki nereye kadar bu şekilde devam edeceksiniz. Prezervatif ile korunun en güzeli. Psikolojik olarak kendinize telkinlerde bulunun rahatlatın başka sorunlar çıkmasın

Senin durum " bir gün öleceksek niye yaşıyoruz " tarzında .
Sevişmeye gönlün yok
Ne yüzeysel sevişipte beşiz doğuranlar duydu bu forumda bu kulaklar .

Bu konuda şanslı miyim şanssız miyim bilemiyorm. 8 sene bebeğim olmadı hiç korunmadim bir sürprizle şuan bebek sahibiyim. Şuanda olmuyor diye korunmuyorum. Bi sürpriz daha olursa nasıl olur hiç bir fikrim yok

Bu konuda şanslı miyim şanssız miyim bilemiyorm. 8 sene bebeğim olmadı hiç korunmadim bir sürprizle şuan bebek sahibiyim. Şuanda olmuyor diye korunmuyorum. Bi sürpriz daha olursa nasıl olur hiç bir fikrim yok

Hemen düşünmüyorsanız korunmanız gerekir açıkçası ben adetleri hiç düzenli olmayan tiroidi çalışmayan biri olarak nasıl kaldığıma anlam veremedim Allah isteyince oluyor..

Hemen düşünmüyorsanız korunmanız gerekir açıkçası ben adetleri hiç düzenli olmayan tiroidi çalışmayan biri olarak nasıl kaldığıma anlam veremedim Allah isteyince oluyor..
Emin değilim isteyip istemediğini çevrem çok baskı yapıyor senelerce çektiğini sen biliyorsun sakin korunma diye. Açıkçası korunmaktanda korunmamaktanda çok korkuyorum

Yine imrendiğim bir dert.
Biz ilk 6 ay prezervatifle korunmuştuk hiç yırtılmadı ama kaliteli alın bi de yumurtlama günlerinde yapmayın olsun bitsin.

Hamile kalma korkusunu anlayabilirim,kesin çözümü üretene kadar spiral vs gibi ilişki istemeyebilir ama yüzeysel ilişki nedir ya :) sevişmek,sürtünmek,oral vs heralde :)
Yani ben de şiddetle karşı çıktım eşime
İkizlerim çok zordu hamileliği doğumu
Ama benim hiç aklıma gelmemişti bu yöntem:))
Valla ben artık nasibinde varsa naparsan yap olur diyorum
O yüzden böyle yüzeysel falan yapıp da ilişkinizin heyecanını bitirmeyin bence

Prezervatif ile nasıl hamile kalınıyor?
Yanlış anlamayin sadece merak ediyorum.
Yırtılma yada sızma mi oluyor yoksa hatalı ürün mu oluyor ?
Artık bilmiyorum ama sağlık ocağınin verdiklerini kullanmıştık o ara:)

Yok en başta takıyoruz ama sağlık ocağının verdikleriydi belki de ürün hataliydi bilemiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…