Aile Planlaması Hamile kalma korkusu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Aynı kafadayız oğlum iki yaşına ulaşsa bi tane daha yapıp bağlatabilirim belki
Ahh 2 olsa benimki 12 yasinda :)
Bana hemen yap 2. Diyenlere manyadinizmi kuzum? Diyordum cok haklilarmis.
Bukadar ara verince okadar zor geliyorki 2.
Ama esim cok istiyor.
Baglatmayi kabul edersen dusuncem diyorum.

Korunma olayi cok bet bisi ya.

4 sene spiralle korundum gayet memnunduk tavsiye ederim çıkartır çıkartmaz da hamile kaldım :)
Bende korunma yöntemi konusunda çok kararsızım , spiral en mantıklısı gibi geliyor . Ama onun sağlık ocağında kontrolleri falan mı oluyor ? Ben çekinirim öyle şeylerden :KK43:

Hayir tabiki canim varlığı yokluğu bir 1. Ay 6. Ay kontorllere gittim bir sikinti var mi die kayma vs var mi die hic bir sorun yoktu dedigim gibi vucut ilk ay tepki gosterdi surekli lekelenme yaparak bu pko lara verilen hap var bilir misin bilmiyorum yarisi kahve yarisi beyaz ondan kullandim o sorun da ortadan kalkti. Gayet memnunum
Bir de not duseyim agir spor yapmama ve iliskide afedersin her turlu pozisyonda dikkat etmeksizin yani bir sorun yasamadim.
Ya çok saçma bir soru soracağım ama bunu gerçekten başka kimseye soramam . Şimdi bizim itfaiyeci arkadaşlar vardı ve yaşadıkları bir olaydan bahsetmişlerdi . Karı koca ilişki halinde takılı kalıyor ve itfaiyeyi aramak zorunda kalıyor . Bizim arkadaşlar da eve camdan girip , çiftin etrafını güzelce sarıp ambulansa veriyorlar . Bu olayı bi kaç kere yaşamışlar . Şaka gibi
O takılı kalmanın sebebi spiral değildir değil mi ? Allah korusun çok korktum bu olaydan ben

Bende korunma yöntemi konusunda çok kararsızım , spiral en mantıklısı gibi geliyor . Ama onun sağlık ocağında kontrolleri falan mı oluyor ? Ben çekinirim öyle şeylerden :KK43:
Kontrolleri tabiki oluyor ama ben kadin doğuma gidiyodum kontrole çekilecek bişey yok cnm

Ya çok saçma bir soru soracağım ama bunu gerçekten başka kimseye soramam . Şimdi bizim itfaiyeci arkadaşlar vardı ve yaşadıkları bir olaydan bahsetmişlerdi . Karı koca ilişki halinde takılı kalıyor ve itfaiyeyi aramak zorunda kalıyor . Bizim arkadaşlar da eve camdan girip , çiftin etrafını güzelce sarıp ambulansa veriyorlar . Bu olayı bi kaç kere yaşamışlar . Şaka gibi
O takılı kalmanın sebebi spiral değildir değil mi ? Allah korusun çok korktum bu olaydan ben
:olamaz:bilemedim ki spral oyle asagida olan bisey degil yoksa iliskide surekli hissedilir hani kayma falan olursa belki ama o da takilma olmaz en fazla penise zarar verir cunku spral plastik ve t seklinde olan bisey onlarinki kasilmadir bence.

Ya yeni evliyim henuz iliski yasamadik,hapa aicak bakamiyorum ama sunlari okudukca korkutuyorsunuz insani.prezervatifle nasil hamile kaliyorsunuz. Ya son anda takiyor ya da dikkat etmiyorsunuz prezervstif napsin

X