Hamile kalır mıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi akşamlar eşimle ilişkiye girdik prezervatife boşaldı bende o prezervatifi attıktan sonra içindeki boşaldığı sıvıyı alıp vajinama sürdüm hamile kalır mıyım
Ya hanımefendi başka derdiniz mi yok? Kocanızın arkasından iş çevirmek değil mi bu? Ben kocanızın yerinde olsam ve böylesine büyük bir kararda böylesine arkamdan iş çeviren bir eşim olsa yemin ederim boşanırım. İstiyor olabilirsiniz en doğal hakkınız ama ortak karar vermeniz lazım. Ayrıca prezervatif üzerindeki o sıvılar sperm kalitesine zarar veriyor. O yüzden zannetmem olacağını.

Ya hanımefendi başka derdiniz mi yok? Kocanızın arkasından iş çevirmek değil mi bu? Ben kocanızın yerinde olsam ve böylesine büyük bir kararda böylesine arkamdan iş çeviren bir eşim olsa yemin ederim boşanırım. İstiyor olabilirsiniz en doğal hakkınız ama ortak karar vermeniz lazım. Ayrıca prezervatif üzerindeki o sıvılar sperm kalitesine zarar veriyor. O yüzden zannetmem olacağını.
Teşekkür ederim

Evliliginiz kotu gidiyor da cocuk duzeltsin diye mi hamile kalmaya calisiyorsunuz? Siz istemeseydiniz adam sizi tuzaga dusurup hamile biraksaydi biraz empati yapin ya. Umarim hamile kalmazsin
Tamm canım saol umarım

Bence amaç hamile kalmak değildi 🤣🤣 yapayım bi fantazi dedin sonradan da hamile kalır mıyım diye şüpheye düştün 🤣🤣🤣 ama kalmazsın

fotodaki sen olsan böyle saçma bi post açmadan fotoyu kaldırırdın. biri uyarmış ona rağmen kaldırmamışsın dalga geçtiğin de belli, muhtemelen fotodakiler sana ne yaptıysa rezil etmeye çalışıyosun tanıyan çıkar diye, kk yemez 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X