Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Evet canım bekle en güzeli o bende öyle yapıcam erken test için aldım ama daha yapmadım
Acele etmeyin erken öğrendiğiniz zamanda vakit bir türlü geçmiyor ne kadar regl geçerde o kadar iyi kalp atışında gidersiniz inşallah

Acele etmeyin erken öğrendiğiniz zamanda vakit bir türlü geçmiyor ne kadar regl geçerde o kadar iyi kalp atışında gidersiniz inşallah
Ah canımm amin inşAllah bekliycem dediğin gibi sonra günler geçmez stres yapmakta istemiyorum çünkü

Okudugun en güzel yorumlardan biri şu son yazdıgınız kesinlikle öyle hersey rabbimden Valla ben yinede ümitlenmek istemiyorum ama dediğim gibi gögüs belirtisi var sadece umarım bebişte vardır
Umarım vardır canim takip edecegim seni bu hafta ogrenecegiz bakalim

Umarım vardır canim takip edecegim seni bu hafta ogrenecegiz bakalim
Umarım canım pek sanmıyorum ama Allahtan ümit kesilmez görücez bakalım olmazsa önümüzde ki ay bakıcaz bende takipteyim inşAllah güzel haberlerle geliriz

Ayni sey bende de var ya regl öncesi hiç belirtinyasamam hamile kalırsam acaba belirtim olacak mı çok merak ediyorum

Adetime 6 gün kala kaset testle öğrendim çok çok silik çıktı regle 4 gün kala kan verdim 104 çıktı değerim. İlk şüphem beyaz kuruyan akıntı kasık ağrıları göğüs kenarlarnda dokununca hissedilen ağrı. Ve gaz şişkinlik iştahım kesildi sürekli hazmsızdm ve gaz sorunum çok artmsti. Aklma gelenler bunlar şuan 5+1 haftalık hamileyim

Tebrik ediyorum canımm Rabbim sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin bizede bir evlat nasip etsin inşAllah çok teşekkür ederim belirti bilgilerinizi aktardıgın için

Ayni sey bende de var ya regl öncesi hiç belirtinyasamam hamile kalırsam acaba belirtim olacak mı çok merak ediyorum
Ben alt karin agrisi yasarim bel agrisida yasarim gogus arasi hassasiyeti yasamam o yuzden dedim gogus hassasuyeti hep olur diye ama siz hic belirti yasamiyorsaniz en ufak degisiklikten hamileliginizi anlayabilirsiniz bence bu guzel birsey

Umarım canım pek sanmıyorum ama Allahtan ümit kesilmez görücez bakalım olmazsa önümüzde ki ay bakıcaz bende takipteyim inşAllah güzel haberlerle geliriz
Benimde umidim yok ama birsuru belirtim var gibi

Ben alt karin agrisi yasarim bel agrisida yasarim gogus arasi hassasiyeti yasamam o yuzden dedim gogus hassasuyeti hep olur diye ama siz hic belirti yasamiyorsaniz en ufak degisiklikten hamileliginizi anlayabilirsiniz bence bu guzel birsey
Canım ben regl önceside yaşıyorum sanırım arkadasla mesjlar karıstı ya da ben öyle anladım

Evet canım senin baya belirtin var benden önce test yaparsan haberlerini bekliyorum mutlaka
Psikolojik oldugunu dusunuyorum belirtilerimin beklentiye girdim sanirsam gecikme yasamadan inanmam

Hiç yaşamıyorum yani cuma regl günüm hala bişey yok bugün su gibi akıntım oldu sadece

Hiç yaşamıyorum yani cuma regl günüm hala bişey yok bugün su gibi akıntım oldu sadece
Daha var gununuze ama akınti adet onceside oluyor ben de beyaz kremsi akinti her adet oncesi olur yine oldu dün sarı renk geldi mesela bugun yok gibi ama su gibi olan akıntiyi hamilelik belirtisi sayiyorlar canim insallah vardir birde hic belirti yasamadan hamile oldugunu ogrenenlerde varmis belirti olacak diye birsey yok mesela hic mide bulantisi yasamayan hamileler var

Yok ya o akıntı bile beni umutlandirmiyor çünkü sürekli olan bişey değil bakalm yani çocuk istiyoruz ama herkeste aynı olmuyor dediginiz gibi bizde nasıl omacak bekleyip gorecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…