Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Tabi ki haber veririm canim hatta yumurtalamadan beri yasadigim herseyi soylerim insan herseyden umutlaniyor yani daha yeni deniyorum ama acaba var mi yok mu dusuncesi cok zor adet olsam üzülmem ama ya varsa diyorum ben adet önceside hassasiyet yasamam hep gogus hassasiyetinden bahsediyorlar belirti olarak ama bende yok yani ama uclari hafif şis ama acima sızlama yok canim

Benm 3-4 gün önce şişer ama 8-9 gündür şiş ve hassas aynen bende üzülmem Çünkü en önemli şey motive olmak stres yapmamak canım Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20221126_205135.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 623
Ay ne güzel haber canım çok sevindim tebrik ediyorum Rabbim banada nasip eder inşAllah benimde 5-6 gün falan kaldı 3 gün sonra test yapmayı düşünüyorum umarım çıkar çıkmazsa da Allahtan ümit kesilmez peki sizin belirtiler adete tam kaç gün kala belli oldu

Benim 1 hafta kala ara ara kasık ağrıları olup kayboluyordu. Nokta kadar lekelenme oldu kahvarengi, pembemsi. Ve göğüs şişliği, acısı her zamankinden daha fazlaydı.

Benm 3-4 gün önce şişer ama 8-9 gündür şiş ve hassas aynen bende üzülmem Çünkü en önemli şey motive olmak stres yapmamak canım Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah
Sizin belirtiniz baya keskin hamile olma ihtimaliniz yüksek insallah vardir sağlıkli hayırlı olsun en önemlisi o ruhu yaratilmissa zaten vaktini bekliyordur vakitsiz olmaz

Merhaba! Bende inofolic e basladım ama normal yumurtlama tarihim değişti galiba. reglinizde ya da yumurtlamanızda bir gecikme yaptı mı
Bilmiyorum ben ovulasyon falan kullanmadım ama akıtımdan anladığım kadarı normal olması gereken zamanda oldu yumurtlamam hani en fazla bir gün gec yada erken olmustur . Regli bilmiyorum çünkü 25 ekimde başladım yan bir önceki ay tekrar adet görmeden kaldım çok şükür ben buradaki yorumlardan falan bakıp kullandım doktor tavsiyesi yok pko falanda yok

Benim 1 hafta kala ara ara kasık ağrıları olup kayboluyordu. Nokta kadar lekelenme oldu kahvarengi, pembemsi. Ve göğüs şişliği, acısı her zamankinden daha fazlaydı.
Gögüs hassasiyetim çok var benimde agrılarım da ara ara oluyo o yüzden pek ümitlenmedim ben bekliyorum bakalım Lekelenme de sanırım herkeste olmuyo mus dimi

Canım 2 gün sonra falan tekrar yap bakalım ya da en garanti adetini bekle ama var gibi gözüküyor
Adetimin geçmesini beklicem canım hatta 1 hafta geçsin diyorum sabredebilirsem inşallah vardır

Gögüs hassasiyetim çok var benimde agrılarım da ara ara oluyo o yüzden pek ümitlenmedim ben bekliyorum bakalım Lekelenme de sanırım herkeste olmuyo mus dimi
Evet herkeste olmuyormuş. Bende lavaboda tesadüfen gördüm açıkçası. Çok minik noktaydı. Silmeme rağmen çok gelmedi de. Sağlıklı, hayırlı haberler alırsınız inşallah.

Sizin belirtiniz baya keskin hamile olma ihtimaliniz yüksek insallah vardir sağlıkli hayırlı olsun en önemlisi o ruhu yaratilmissa zaten vaktini bekliyordur vakitsiz olmaz
Okudugun en güzel yorumlardan biri şu son yazdıgınız kesinlikle öyle hersey rabbimden Valla ben yinede ümitlenmek istemiyorum ama dediğim gibi gögüs belirtisi var sadece umarım bebişte vardır

Çok teşekkürler inşallah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin rabbim tabiki en sağlıklı en hayırlı ne zamansa o zaman olsun bel ve kasık ağrım 2 gün kala oldu uykuyu hatırlayamıyorum çünkü çok hastaydım

Kıyamam sana amin canım benim inşAllah çook teşekkür ederim verdiğin belirti bilgileri için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…