Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Adetime 6 gün kala kaset testle öğrendim çok çok silik çıktı regle 4 gün kala kan verdim 104 çıktı değerim. İlk şüphem beyaz kuruyan akıntı kasık ağrıları göğüs kenarlarnda dokununca hissedilen ağrı. Ve gaz şişkinlik iştahım kesildi sürekli hazmsızdm ve gaz sorunum çok artmsti. Aklma gelenler bunlar şuan 5+1 haftalık hamileyim ☺️
Bir soru daha sorucam siz belirtilerinizi yasarken hapşırdıgınızda kasıklarda agrı olusuyor muydu 😄 yasadınız mı böyle bir şey

Benim 1 hafta kala ara ara kasık ağrıları olup kayboluyordu. Nokta kadar lekelenme oldu kahvarengi, pembemsi. Ve göğüs şişliği, acısı her zamankinden daha fazlaydı.
Bir soru daha sorucam siz belirtilerinizi yasarken hapşırdıgınızda kasıklarda agrı olusuyor muydu 😄 yasadınız mı böyle bir şey

Çok teşekkürler inşallah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin rabbim🥰🥰 tabiki en sağlıklı en hayırlı ne zamansa o zaman olsun ♥️🙏🏼 bel ve kasık ağrım 2 gün kala oldu uykuyu hatırlayamıyorum çünkü çok hastaydım
Bir soru daha sorucam siz belirtilerinizi yasarken hapşırdıgınızda kasıklarda agrı olusuyor muydu 😄🥰 yasadınız mı böyle bir şey

adetime 4-5 gün kala süt gibi akıntı geldi daha önce hiç öyle bi akıntı olmamıştı o yüzden şüphelenmiştim

Kabızlık ve göğüs ağrısı yaşadım,adete 1 hafta vardı,2gün gecikince test yapmıştık çift çizgi çıktı.3.gün kan testinde beta 2024 çıkmıştı

Kesinlikle oluyordu ben hamileliğimi 3 haftalıkken fark ettiğim için tedirgindim her hapşırma da kasıklarımda batma tarzı ağrı olyordu. O yüzden dikkat ettm ama şuan 5+2yim bir haftadır hapsrdgmda daha olmuyor mesela

Kesinlikle oluyordu ben hamileliğimi 3 haftalıkken fark ettiğim için tedirgindim her hapşırma da kasıklarımda batma tarzı ağrı olyordu. O yüzden dikkat ettm ama şuan 5+2yim bir haftadır hapsrdgmda daha olmuyor mesela
Ya internette okudum kimisi belirti kimisi normal diyo yumurtlama zamanımda olsa normalde 2 hafta olucak neredeyse her hapsırdıgımda oluyo korkuyorum bende bişey olur varsa diye anlamadım☺️ Çok teşekkür ederim ederim yanıtınız için 🥰

Ya internette okudum kimisi belirti kimisi normal diyo yumurtlama zamanımda olsa normalde 2 hafta olucak neredeyse her hapsırdıgımda oluyo korkuyorum bende bişey olur varsa diye anlamadım☺️ Çok teşekkür ederim ederim yanıtınız için 🥰
Merhaba. Test yaptınızmı.. benimde yumurtlamadan beri öksürdüğümde hapşırdığımda kasıklarıma kısa süreli ağrı giriyo. Bıçak batması gibi keskin bi ağrı.. ama testlerim negatif çıktı hep

Merhaba. Test yaptınızmı.. benimde yumurtlamadan beri öksürdüğümde hapşırdığımda kasıklarıma kısa süreli ağrı giriyo. Bıçak batması gibi keskin bi ağrı.. ama testlerim negatif çıktı hep

Test aldım ama daha yapmadım canım 5-6 günüm var daha yakın zamanlarda ya da regl gecikirse yapıcam. Kimisi belirti değil diyor ama kimisidr yumurtalıkta yumurtlama zamanı sıvı oluştuğundan diyor ama yumurtlamam geceli 10 gün oldu ve ben 1 haftadır her hapsırdıgımda kasıklarıma birşey batıyor ve canım yanıyor korkuyorum bende hatta sizin adetinize kaç gün var

Test aldım ama daha yapmadım canım 5-6 günüm var daha yakın zamanlarda ya da regl gecikirse yapıcam. Kimisi belirti değil diyor ama kimisidr yumurtalıkta yumurtlama zamanı sıvı oluştuğundan diyor ama yumurtlamam geceli 10 gün oldu ve ben 1 haftadır her hapsırdıgımda kasıklarıma birşey batıyor ve canım yanıyor korkuyorum bende hatta sizin adetinize kaç gün var
Benim bugün adet günüm şuan adet sancılarım var ama daha adetim başlamadı bekliyorum. Büyük ihtimal olurum bugün yarın

Ben adetim bi gün geçince hiç bekleyemeyerek (çünkü belirtim yoktu) test husptım ve gördüm çok uzun zamandır istiyorduk olmuyordu cok şükür oldu. Siz ne kadardır istiyorsunuz
Ne anlama geliyor bu 2 gün var adet olmama

Eklentiler

• 16696450862262463206732722423762.jpg
    16696450862262463206732722423762.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 178
X