Aile Planlaması Hamile kalamamak

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Tamamdır o zaman canım aramakla iyi yapmışsınız . Biz özele yaptırdık çünkü . En az iki gün ilişkiye girilmeyecek deniyor bize üç gün yapmayacaksınız 4. Gün geleceksiniz demişlerdi . Genelde sabahtan alıorlar testi
Bende burda bi konuda gormustum eyup devlet hastanesinde hemn sonucu veriyolar diye ordan yaptiklarini cikardim. Siz soyleyince supeye dustum arattirdim simdi cunku esimi zor ikna ettm oraya gdp bos donersek vazgecebilirdi bugun en son iliski oldu cuma gunune kadar bisey yapmcam. 4 gun oluyo perhiz suresi bakalm saat 9.bucukta randevu erken gtcez sira olmazsa belki daha once alir bakalm hayrlisi olur insallh

Benimki de öyle , asla istemiyordu baya da kıskançtır benim eşim . Bende yapacak bir şey yok dedim yarın bir gün doğum da kim bilir kimler gelecek 😁
Kadin dogum da calisiyoya doğumu orda yaparsam bayan ayarlrm dyo ayarlayamzsam eger ozelde yaprsn dyo

Bende burda bi konuda gormustum eyup devlet hastanesinde hemn sonucu veriyolar diye ordan yaptiklarini cikardim. Siz soyleyince supeye dustum arattirdim simdi cunku esimi zor ikna ettm oraya gdp bos donersek vazgecebilirdi bugun en son iliski oldu cuma gunune kadar bisey yapmcam. 4 gun oluyo perhiz suresi bakalm saat 9.bucukta randevu erken gtcez sira olmazsa belki daha once alir bakalm hayrlisi olur insallh
Aramakla iyi yapmışsın çünkü bizi FSM hastanesine yönlendirdiler bi ara Allahtan ben aramıştım , onlarda eskiden yapıyorlarmış ..Özelde sıra yoktu canım ama devlet hastanesini bilmiyorum canım . Ümraniye Üsküdar Merdivenköy hiçbirinde sperm verilmiyordu ee bizde Merdivenköye almıştık randevu , orada da tanıdık ürolog olduğu için adam gelmeden yaptırsınlar demişti . Ama sizin iyi olmuş kuzum gerçi bizde 97 TL verdik bir de ayrıca kültür testi de verdik o da 26 TL . Çok bir şey vermedik yani . Hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız .

Aramakla iyi yapmışsın çünkü bizi FSM hastanesine yönlendirdiler bi ara Allahtan ben aramıştım , onlarda eskiden yapıyorlarmış ..Özelde sıra yoktu canım ama devlet hastanesini bilmiyorum canım . Ümraniye Üsküdar Merdivenköy hiçbirinde sperm verilmiyordu ee bizde Merdivenköye almıştık randevu , orada da tanıdık ürolog olduğu için adam gelmeden yaptırsınlar demişti . Ama sizin iyi olmuş kuzum gerçi bizde 97 TL verdik bir de ayrıca kültür testi de verdik o da 26 TL . Çok bir şey vermedik yani . Hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız .
Tam hastaneyi bilmiyorm ama kültr testi yaparlarmi acaba o ne tam blmyorm ben

Tam hastaneyi bilmiyorm ama kültr testi yaparlarmi acaba o ne tam blmyorm ben
Canım benim eşimin lökosit değerinde 15-16 görüldü gibi bir şey yazıyordu o da enfeksiyonmuş . Sonra ekstra kültür testi verdik doktor istedi bunu , sonuçta bakteri görülmedi yazdı . Yani bizim avantajımız eşimin sperm sayısı yüksekti , ama ürolog yine eşimi görecek . Siz önce testi yaptırın duruma göre tekrar isteyebilirler .

Kızlar ya Pazartesi HSG'ye gireceğim ama şu corona virüsünden dolayı korkuyorum , evden dışarı bile çıkamıyorum. İstanbul da deniliyor virüste of bilemedim :KK43:

Valla canım çocuktan vazgeçtim artık , ya gidip mikrop yaparsam diye kendi kendime sormuyor değilim.Eşimde git şimdiden daha da yayılırsa ilerde diyor.
birseyolacagi varsa herturlu olur
Bende olsam giderdum
Bende 28subatat çekildim

birseyolacagi varsa herturlu olur
Bende olsam giderdum
Bende 28subatat çekildim
Zaten öyle dedim bende ya , evden dışarı çıkmasam da sonuçta eşim işe gidiyor , kaderde varsa zaten olur diyorum. Önlem alarak gideceğim artık.Eve gelir gelmezde duş alırım .
Sende ne var ne yok . Bu ay korunacaktın değil mi canım , şimdi sabırsızlıkla regl olmayı bekliyorsundur :)

Zaten öyle dedim bende ya , evden dışarı çıkmasam da sonuçta eşim işe gidiyor , kaderde varsa zaten olur diyorum. Önlem alarak gideceğim artık.Eve gelir gelmezde duş alırım .
Sende ne var ne yok . Bu ay korunacaktın değil mi canım , şimdi sabırsızlıkla regl olmayı bekliyorsundur :)
aynen cnm regli hicboyle beklememistim 😀
Bben mnatar olcm diye korkuyorum hafif kasinti var vajinamda
ZTen siksik mantarolurum
Rahumfilminden sorna mnatar enfeksiyon gorulebilro duurm
İnslalah atlatirim

Hanımlar ben gitmedim HSG'ye .Şu corona korkusundan evden dışarı bile çıkmıyorum , aşırı da stresliyim , sınavlarımda var açık öğretim o da ertelendi ama ne zamana ertelendiği belli değil. Şu an çocuğu bile düşünemez oldum. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Hanımlar ben gitmedim HSG'ye .Şu corona korkusundan evden dışarı bile çıkmıyorum , aşırı da stresliyim , sınavlarımda var açık öğretim o da ertelendi ama ne zamana ertelendiği belli değil. Şu an çocuğu bile düşünemez oldum. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.
amin cnm

Bende aynı durumdayım. Yalnız değilsin 😀 2 sene oldu evleneli.dedim ki hiç korunmayacagim hemen çocuk istiyorum. Normal yolla olmadı. Hakkaride memus olduğumuz icin tedavi ye başlamadık. Tayınımız çıktı. Hadibiraz daha deneyelim. Normal yolla olsun dedi eşim. Tamma dedim. 9 ay öle geçti. Geçen ay rahim filmi çektirdim. Yumurta takibi yapıyoruz ama benim umudum yok. Normal yolla olmayacak belli oldu. Önümüzdeki ay aşılama olacağım inş. Bendede aynı durum var. Herkes hamile hatta adet görmeyen Bi ark m vardı o bile hamile. 😀Bu arada ona çok sevindim. Arkadaşımın Bi tanesi bana dediki hamile kalivermisim falan falan. O kalivermisim bende olmuyor ama.cok bozuldum daha doğrusu kendi halime üzüldüm. Amannnn boşver dedim artık uzulsemde olmuyor uzulmesemde.... Ayrica o ark m arıyor açmıyorum 😀😀😀😀

X