Aile Planlaması Hamile kalamamak

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben yumuetlama donemi yumurtam büyürken çatlarken cok agri yapiyir ilaçsız sekilde
Nette arastridim aslında ilacla buyuyenin ağrırmış beim evlendikten sonra oldu bakalim
Gecencuma rahim filmi cekildim doktor hafif tıkanıklık vardi actik dedi bakalim buay korundum nisana bekliyorum inşalalh olur doktora kalsa sikinti yok

Anladım canım hayırlısı olsun tez zamanda kavuş inşallah bebişine. Sanırım bende önümüzdeki ay çektireceğim. Devlet hastanesini aradım doktor gerek görürse dedi. ee ben zaten regl oldum olcam bu ay çektiremem ne ara randevu alacağım bir de çıktı almak için belli bir ücreti var diyor.Anlamadım gitti.

Devlette prosedur nasıl bilmiyorum
Ozelde hemen yapıyorlar

Devlette prosedur nasıl bilmiyorum
Ozelde hemen yapıyorlar
Herkesin tavsiye ettiği echomar var o da 650 tlmiş. 2000 e yapanda var. Bilemedim ki canım ne yapsam. Bir de daha 1 sene bu ayın sonunda doluyor benim , aslında geçen sene şubatta doğum kontrol kullandım kist için oda martta geçmişti o yüzden en iyisi nisanı beklemek gibime geliyor . Geçen gittiğim doktorda nisana kadar bekle demişti.

içinden nasil geliyrosa oyle yapcnm

bence öncelikle sakinleşmelisin. bazen çok kafaya takıncada olmuyor. tabiki doktora görün ama aynı zamanda da kafanı temizle. tedavi görmeniz gerekiyorsa da sabırlı olup iyi düşünüp bekleyeceksin. Ve hemen pozitif bir sonuc almazsanda ümitsizliğe kapılma. içini ferah tut. insallah bir an önce yüzün güler arkadasım.

Sakin kalmak ve "olmayacak sanırım " diye de vazgeçmek istiyorum ne zaman olmayacaksa , ne zaman kafana takmadığında o zaman gelir derlermiş ya.Bugün eşimin kültür testi sonucunda da bir şey çıkmadı. Bende Nisan gibi sanırım HSG'ye gireceğim. Artık hayırlısı olsun diyorum Allah tez zamanda kavuştursun inşallah

hersey yoluna girecek güven bana. yeter ki içini temiz ve ferah tut. defalarca deneyen biri olarak sana bunu söylüyorum.

Canım bende Cevat beyden randevu aldım ama ben anadolu yakasında olduğum için Kadıköydekine gideceğim pazartesi günü için.Eşim her ne kadar kadında randevu yok mu dese de , yapacak bir şey yok dedim.

Canım bende Cevat beyden randevu aldım ama ben anadolu yakasında olduğum için Kadıköydekine gideceğim pazartesi günü için.Eşim her ne kadar kadında randevu yok mu dese de , yapacak bir şey yok dedim.
Randevuya göre her iki merkezede gidiyormuş cevat hoca çok iyi yapmışsın mükemmel bir insan verdiğin paraya değecektir

Randevuya göre her iki merkezede gidiyormuş cevat hoca çok iyi yapmışsın mükemmel bir insan verdiğin paraya değecektir
Devlete güvenemedim , gidip randevu alcam beklicem falan filan uğraşamadım. Bir de ilaç kullandıracaklar ona ekstra para , rahim filminin çıktısı için ayrıca ekstra para verecekmişim ne gerek var direkt yaptırırım özelde. Zaten bir nevi senin sayende oraya gidiyorum diyebilirim hemşehrim :) ALLAH razı olsun senden.

Allah cümlemizden razı olsun canım.devlet rezillik zaten benim tüplerim kapalıydı ilk hsgde öyle çıktı. sonra devlette ameliyat oldum bide hsg çekmişler ve tüplerim açık çıkmış şaşırdım gerçekten. aradan 3 ay geçti gebelik olmadı kafama taktım açık mı değil mi en son ben istanbula gidicem tekrar film çektiricem ama bu sefer gözlerimle görmem lazım dedim. cevat hoca baktı dedi senin tüplerin kapalı gözümlede görüyorum zaten ilaç ilerlemedi. Allah ondan razı olsun gerçekten yarım saat uğraştı ve açtı tüplerimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…