hamile değilim ama isimleri hep düşünür dururum bir bakar mısınız?

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
kız olursa

gülce ılgın

erkek olursa dağhan koymayı düşünüyoruz ama dağhanın yanına anlamı güzel bir de uyumlu bir erkek ismi önerebilir misiniz?

çok şükür ilk defa duru,ada,yağız,eymen,kayra vs isimlerini koymayı düşünmeyen birine rastladım :1rolleyes:
erkek ismi olarakta dağhan bence tek başına çok güzel ama illada 2 isim düşünüyorsanız ben noyan ismini her zaman karizmatik bulmuşumdur

teşekkür ederim, yok bu isimlerde kararlıyım, aslında iki isme hep karşı çıkan biri olarak son anda iki isim koymaya karar verdim....dağhanın yanına çağan düşündük ama an an olmasın dedik, tesadüf noyan da an ile bitiyor.....ortada bebek yok, daha bir hazırlıkta yok ama isim isim diye hep tutturmuşumdur, niye bilmem?

isim hazır olsun bebek nasılsa gelir birgün
erkekte deniz isminide severim ben :CüvCüv:

emir nasil canm daghanin yanina?
klasiktir biraz ama ben severim..

şeker bir isim, aklımdan geçmedi değil....

dağhan efe desem ; çok mu kavak yellerinde savruluruz

olsun bayılıyorum kavak yellerine ve ben de düşündüm aslında...adamın gerçek adını da dizide ki adını da tapuladım...

isim hazır olsun bebek nasılsa gelir birgün
erkekte deniz isminide severim ben :CüvCüv:

deniz de çok hoş, babasına sorarım bi...delikafadulden

canım sız esınızle boşanıyordunuz bı ara barıştınızmı

tabi, o konudan sonra abest oldu biraz ama barıştık canım ama inat ettim davayı geri almadım, nisan ayında mahkeme var....ne olur ne olmaz kalsın dedim, çünkü beni çok kırdı....ama gitmeyeceğiz tabi ki şimdilik sırnaşık şeyikimiz de üzülüyorduk, oturduk konuştuk. o bana anlattı ben ona, sözler verdik, herkes sözünü tutuyor ama biz yine aynı biziz..ama o zor günleri yaşayınca daha dikkatli ve evliliğimizin kıymetini bilerek yaşıyoruz...

sakın dağhan isminin yanına bir isim daha düşünmeyin....güzelliğini bozmayın..dağhan tek başına çok güzel bir isim...

sakın dağhan isminin yanına bir isim daha düşünmeyin....güzelliğini bozmayın..dağhan tek başına çok güzel bir isim...

dağhan gerçekten güzel geliyor, iyice alıştım...

eşimle konuştum isimleri, deniz çok var bizim sülalede dedi...ama dağhan efeye o da bayıldı....o da kavak yellerini seviyor...hihoyyytbir de ege geçti aklımızdan ama efe daha uyumlu sanki...

daghan isminide simdi duydum daghanefe de cok guzel olmus sade daghanda cok guzel bence

bizim soyadı an ile bitiyor...an an olsun istemedik....o yüzden araya küçük, güzel, anlamlı bir isim istiyoruz....bebek yok ortada, bu ne heves ben de anlamadım...

kızın ismi nasıl sizce arkadaşlar....?
gülce ılgın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…