hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

yumurtanın spermle buluşması değil de tüplere ulaşması dakikalar içinde oluyormuş, yumurtayla birleşmesi yumurtlama olunca ancak
İlişkiden sonra yumurtlamada varsa 10 dk mış canım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah .

Her ay olumlu sonuc beklemek çok yorucu . Sizinde gözünüz aydin allah sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin. Sizin belirtiler ne zaman başladı neler yaşadınız ne zaman öğrendiniz anlatirmisiniz
Gercekten öyle her ay ımıtla bekleyip negatifi görmek üzüyor. Normal adet sancıları arada bir hafif hafif yokluyodu. Gögüslerde hassasiyet. Normal adet belirtileri vardı yani ayırt etmesi çok zor. Ben sadece her ay olan tatlı istegim pek olmayınca şüphelendim. Normalde adetim yaklaşınca gözüm tatlıda oluyodu.

Ninelerimizin zammanında bu kadar hormonlu yiyecekler ve kimyasallar hayatlarında yoktu :) bence onlarında etkisi var. Sizi çok iyi anlıyorum insan herşeyi deniyor. Ben de 4-5 ayın ardından Bu ay ovulasyon testi ile 15 dk bekleyerek hamile kaldım. Sabahı beklemek pek etki yaratmaz bence. Yumurtayla spermin buluşması 10 dk sürüyormuş çünki. 15_20 dk beklemek yeyerli.
Ben kac tane eczaneye sordum ovulasyon testi diye gebelik testi var o yok dediler bulamadim hic bi yerde

Bayanlar az once idrar icin lavaboya gittim sifonu cekmek icin dondugumde klozette pembemsi bi akinti gordum adet mi olucam acaba

Ben kac tane eczaneye sordum ovulasyon testi diye gebelik testi var o yok dediler bulamadim hic bi yerde
Eczaneye sordum 7 milyon dedi tanedi. İçinden 2 tane çıkıyo. Ama internette daha ucuz 10 tane 2 li ovulasyon testi 5 tane gebelik testine 20 milyon verdim. İmkanınız varsa internetten alın derim

Gercekten öyle her ay ımıtla bekleyip negatifi görmek üzüyor. Normal adet sancıları arada bir hafif hafif yokluyodu. Gögüslerde hassasiyet. Normal adet belirtileri vardı yani ayırt etmesi çok zor. Ben sadece her ay olan tatlı istegim pek olmayınca şüphelendim. Normalde adetim yaklaşınca gözüm tatlıda oluyodu.
Hayirli olsun insallah rabbim kucagina almayi nasip etsin ne kadarlik suan

Eczaneye sordum 7 milyon dedi tanedi. İçinden 2 tane çıkıyo. Ama internette daha ucuz 10 tane 2 li ovulasyon testi 5 tane gebelik testine 20 milyon verdim. İmkanınız varsa internetten alın derim
Hangi siteden aldin ozelden soyler misin cok iyiymis fiyati normalde bir adet gebelik testi 5 tl oyle cok iyi bence

X